2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení strojů na aplikaci digestátu z BPS
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka strojního vybavení pro zajištění aplikace digestátu z BPS, a to: - 2 ks aplikační cisterny s aplikátory včetně příslušenství. Přesná specifikace předmětu zakázky, tj. technických požadavků, které musí splňovat 2 ks aplikační cisterny s aplikátory, je podrobně vymezena v Technické specifikaci, která je přílohou č. 1 této Zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení dle § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“)
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Pořízení strojů na aplikaci digestátu z BPS