See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup odczynników, materiałów zużywalnych oraz dzierżawa sprzętu cz. II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników, materiałów zużywalnych oraz dzierżawa sprzętu
Vorherige Bekanntmachung: 793806-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Dostawa testów immunochromatograficznych do jednoczesnego wykrywania GDH oraz toksyny A i B C. difficile w ludzkim kale na okres 24-m-cy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację usług opcjonalnych.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Testy immunochromatograficzne typu Combo do oznaczania antygenów: SARS CoV-2, grypa typu A i B, RSV na okres 24 m-cy
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Dostawa odczynników, kontroli, kalibratorów do koagulologii wraz z dzierżawą aparatu głównego i zastępczego na okres 24 m-cy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien, 48814400 Klinisches Informationssystem, 48823000 Dateiverwalter, 38434560 Chemische Analysegeräte
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Dostawa szczepów wzorcowych do pracowni mikrobiologii, słój do hodowli beztlenowej na okres 24 m-cy
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Dostawa podłoży transportowych typu Cary-Blair na okres 24 m-cy
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: System zamknięty do pobierania krwi na okres 24 m-cy
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141220 Kanülen, 33141310 Spritzen, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Dostawa kapilar, zatyczek, mieszalników oraz magnesów do gazometrii z krwi włośniczkowej na okres 24 m-cy
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Dostawa odczynników, materiałów kontrolnych, kalibracyjnych i zużywalnych do analizatora ABL 90 FLEX PLUS na okres 24 m-cy
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Dzierżawa analizatora parametrów krytycznych wraz z zakupem odczynników, materiałów kontrolnych i zużywalnych na okres 24 m-cy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 48814400 Klinisches Informationssystem, 48823000 Dateiverwalter, 38434560 Chemische Analysegeräte, 38420000 Instrumente zum Messen von Durchfluss, Füllhöhe und Druck von Flüssigkeiten und Gasen
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: Dostawa testów na krew utajoną w kale, pomiar ilościowy i interpretacja przy użyciu czytnika COLIBRI na okres 24 m-cy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Dostawa odczynników, kontroli i kalibratorów do oznaczeń kwasu foliowego i lipoproteiny A na okres 20 m-cy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien