2. Verfahren
Verfahren
Titel: Centrální řešení pro popisování, správu, distribuci a archivaci obrazové zdravotnické dokumentace (CŘ PACS)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a implementace centrálního řešení pro popisování, správu, distribuci a archivaci obrazové zdravotnické dokumentace - Centrální řešení PACS (CŘ PACS) v nemocnicích Plzeňského kraje: Klatovská nemocnice, a.s., Domažlická nemocnice, a.s., Rokycanská nemocnice, a.s., Stodská nemocnice, a.s., Nemocnice následné péče LDN Horažďovice, s.r.o. Předmětem plnění je dále migrace dat ze stávajících systémů, dodávka provozní dokumentace, poskytování servisní podpory na dobu neurčitou. Další informace jsou v Zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: CN/194/CN/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené řízení podle § 56 a 57 ZZVZ - nabídku může podat každý kvalifikovaný dodavatel
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79995100 Archivierung, 39132000 Archivierungssysteme, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48610000 Datenbanksysteme, 72252000 Datenarchivierung, 48329000 Darstellungs- und Archivierungssystem, 48800000 Informationssysteme und Server, 33182400 Röntgengerät für die Herzuntersuchung, 48814400 Klinisches Informationssystem, 33197000 Computerausrüstung für die Medizin
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48610000 Datenbanksysteme, 72252000 Datenarchivierung, 48329000 Darstellungs- und Archivierungssystem, 48800000 Informationssysteme und Server, 33182400 Röntgengerät für die Herzuntersuchung, 48814400 Klinisches Informationssystem, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 79995100 Archivierung, 39132000 Archivierungssysteme, 33197000 Computerausrüstung für die Medizin
Optionen:
Beschreibung der Optionen: čl. 2.5 ZD: prodloužení dodací lhůty - závažné okolnosti; cenová doložka - navýšení ceny servisních služeb o inflaci; testování CŘ PACS; čl. 8.1 ZD: výhrada námitek - námitky proti zadávacím podmínkám nejpozději 72 hodin před skončením lhůty pro podání nabídek (§ 242 odst. 5 ZZVZ); další informace jsou v Zadávací dokumentaci