See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van materiaal en meubilair (investeringsgoederen, speelgoed en buitenspeelgoed, gebruiksgoederen en knutselmateriaal) aan kinderdagverblijven, CKG’s ,buitenschoolse opvang en onthaalouders
Beschreibung: Het voorwerp van deze opdracht is de aankoop van het materiaal die nodig is voor de kinderdagverblijven, buitenschoolse opvang, CKG (speelgoed, bed, matras, knutselmateriaal, buitenspeelgoed…) en onthaalouders.
Vorherige Bekanntmachung: 420127-2024
Interne Kennung: Helan 2024-012
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: de inschrijvers moeten niet indienen voor alle percelen
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37500000 Spiele und Spielwaren; Schaustellerunternehmen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Helan 2024-012 - 1
Beschreibung: Investeringsgoederen
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Los: LOT-0002
Titel: Helan 2024-012 - 2
Beschreibung: Speelgoed en buitenspeelgoed
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Helan 2024-012 - 3
Beschreibung: Gebruiksgoederen
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 39560000 Diverse Textilwaren
Los: LOT-0004
Titel: Helan 2024-012 - 4
Beschreibung: Knutselmateriaal
Interne Kennung: 4