2. Verfahren
Verfahren
Titel: Angiografický přístroj
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka angiografického přístroje. Součástí dodávky bude: • doprava, montáž, instalace, • instruktáž dle § 41 zákona č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, ve znění pozdějších předpisů, • počáteční přejímací zkouška ev. měření rozptýleného záření dle zákona č. 263/2016 Sb., atomový zákon, ve znění pozdějších předpisů, • výchozí elektrická revize pevně instalovaného zdravotnického prostředku dle ČSN EN 33 1500 Z3, • technologický projekt pro stavební úpravy prostor vč. vzduchotechniky, a dále stavební úpravy prostor k umístění přístroje uvedené v ZD/smlouvě, • předání dokladů, které se k dodanému zboží vztahují dle KS. Podrobná technická specifikace je uvedena v příloze č. 1 Zadávací dokumentace (Technická specifikace). Přístroj musí splňovat minimální technické podmínky specifikované zadavatelem v technické specifikaci. Je-li v zadávací dokumentaci v rámci technické specifikaci pojem „možnost“, rozumí se tím požadavek na přístroj, který je možno používat tak, jak ji zadavatel požaduje, tj. bez dalších finančních investic, a to v jakékoliv formě (nákup, upgrade, servis apod.). Dodavatel tedy nemůže v rámci tohoto požadavku nabídnout pouze připravenost k využití této možnosti. V rámci uvedených technických parametrů je u parametrů, které nejsou definovány max., min. či rozmezím, umožněna odchylka +/- 10% od požadované pevné hodnoty s tím, že musí být zachován uváděný medicínský účel, tj., jeho diagnostické nebo terapeutické využití. Dodávaný přístroj musí být nový, nepoužitý, nerepasovaný, nezastavený, nezapůjčený, nezatížený leasingem ani jinými právními vadami a nesmí porušovat žádná práva třetích osob k patentu nebo k jiné formě duševního vlastnictví. Součástí plnění je i provádění záručního servisu dle kupní smlouvy.
Interne Kennung: 2026_008_00_00
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111720 Angiografie-Ausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33110000 Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen
5. Los
Los: LOT-0001