See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren en plaatsen van nieuwe sensoren, inclusief het beheer en onderhoud
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren en plaatsen van nieuwe sensoren, inclusief het beheer en onderhoud
Interne Kennung: PPP0B3-17299/5438/B11251
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38115000 Radaranlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: B11251_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38115000 Radaranlagen