Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er is sprake van een raamovereenkomst voor leveringen en/of diensten met een initiële looptijd van vierentwintig (24) maanden. Na het verstrijken van deze periode heeft de Aanbestedende dienst de mogelijkheid de Opdracht twee (2) maal tegen dezelfde voorwaarden te verlengen voor een periode van twaalf (12) maanden.
Erfüllungsort
Land: Niederlande
Ort im betreffenden Land