See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania wraz z wdrożeniem
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania wraz z wdrożeniem z podziałem na 8 części
Interne Kennung: DZP.261.1.29.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozszerzenie licencji EDM o nowe dokumenty ustawowe (+9) - obejmuje również monitorowanie indeksowania. Rozbudowa repozytorów medycznych zakup licencję na integrację oprogramowania wraz z opieką autorską oraz drożenie oprogramowania rozszerzającego zakres EDM oraz do integracji oprogramowania AMMS z systemami centralnymi
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Beschreibung: Rozbudowa sieci poprzez zakup nowych przełączników sieciowych oraz pozostałych elementów sieci: przełaczniki FC, przełaczniki z PoE, punkty AP WiFi 6, kontroler sieci WiFi, rozbudowa hurtowni danych. Zakup serwerów wraz z sytemem operacyjnym oraz licencjami dostępowymi: serwery i licencje. Zakup stacji roboczych tj. PC z systemami operacyjnymi oraz 55", laptop. Komputery medyczne. Segmentacja sieci, system NAC licencje i wdrożenie. Instalacja i konfiguracja sytemu monitorowania infrastruktury IT 100 urządzeń. Zakup systemu klasy SIEM. Zakup oprogramowania do wykonywania kopii 15 maszyn wirtualnych. Zakup macierzy do przechowywania kopii zapasowych danych medycznych oraz obrazowych o pojemności 100TB. Zakup usługi kopia w chmurze.
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Beschreibung: Zakup urządzeń mobilnych tabletów z ekranem 12,4". Zakup czytników z podwójnym interfejsem. e-Dowody oraz stykowych kart procesorowych (np. podpis elektroniczny). Zakup urządzeń do zbierania podpisów tj. długopisów cyfrowych ze stacją dokującą, oraz podkładką, ekran 13,3 (niemobilne, dotykowy), wraz z akcesoriami i obudową enterprise". Zakup licencji oprogramowania do cyfryzacji zgód oraz oświadczeń woli pacjentów w sprawach związanych z leczeniem pacjenta. Wdrożenie oprogramowania do cyfryzacji zgód oraz oświadczeń woli pacjentów w sprawach związanych z leczeniem pacjenta, szkolenie pracowników oraz opracowanie niezbednych formularzy
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4
Beschreibung: Zakup oprogramowania do integracji urządzeń z system AMMS w zakresie skanowanej dokumentacji papierowej w tym kart informacyjnych. Zakup oprogramowania do zarządzania medyczną dokumentacją elektroniczną wraz z kosztami nadzorów przez okres 3 letni. Zakup oprogramowania do integracji z CeZ w zakresie digitalizacjikarty leczenia - Ucyfrowienie oraz indeksacja. Koszty wdrożenia oprogramowania. Zakup urządzeń do skanowania dokumentacji papierowej do postaci cyfrowej: skanery.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 72263000 Software-Implementierung
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5
Beschreibung: Zakup rozwiązania integracyjnego PUI (Platformy Usług Inteligentnych). Wdrożenie, testowanie, sprawdzenie prawidłowości działania oraz zatwierdzenie działania platformy przez Centrum e-Zdrowia
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6
Beschreibung: System telekonsultacji dostarczony na zasadach SaaS lub Managed Service
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7
Beschreibung: Zakup platformy do kompleksowej ochrona z XDR zapobiegająca naruszeniom bezpieczeństwa
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8
Beschreibung: Podwójna autentykacja w logowaniu do głównych systemów szpitala w których przechowywane są dane osobowe oraz dane medyczne -zakup licencji i wdrożenie