2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Kompleksowe działania w celu poprawy efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w gminie Kornowac”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są Kompleksowe działania w celu poprawy efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w gminie Kornowac poprzez przeprowadzenie termomodernizacji. 2. Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 3 części, jak poniżej: część 1 zamówienia – „Kompleksowe działania w celu poprawy efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Gminie Kornowac – Termomodernizacja Przedszkola Publicznego w Łańcach”, którego przedmiot zamówienia obejmuje przeprowadzenie termomodernizacji polegającej na zabudowie: - pomp ciepła powietrze-woda; – paneli fotowoltaicznych; - dostawie i montażu inteligentnego systemu zarządzania energią cieplna w obiekcie. część 2 zamówienia – „Kompleksowe działania w celu poprawy efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Gminie Kornowac – Termomodernizacja Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kobyli”, którego przedmiot zamówienia obejmuje przeprowadzenie termomodernizacji polegającej na zabudowie: - pomp ciepła powietrze-woda; - układów systemu zarządzania energią cieplną w instalacji ogrzewania w budynku; – paneli fotowoltaicznych. część 3 zamówienia – „Kompleksowe działania w celu poprawy efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Gminie Kornowac – Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Pogrzebieniu”, którego przedmiot zamówienia obejmuje, w szczególności: 1. Przeprowadzenie termomodernizacji polegającej na: - wymianie stolarki okiennej; - modernizacji instalacji centralnego ogrzewania; - wymianie istniejącego oświetlenia na oświetlenie LED; - zabudowie paneli fotowoltaicznych dla zasilania instalacji oświetlenia. 2. Roboty budowlane (stanowiące koszty niekwalifikowane – nie objęte współfinansowaniem) związane z remontem budynku szkoły podstawowej w Pogrzebieniu przeprowadzone na podstawie Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót, w szczególności: - Remont sal lekcyjnych: - Demontaż istniejących drzwi wewnętrznych, - Wykucie otworów pod nadproża, - Poszerzenie otworów drzwiowych, - Rozebranie posadzek z wykładziny, - Rozebranie posadzki z płytek ceramicznych, - Zeskrobanie i zmycie starej farby ze ścian i sufitów, - Rozbiórka istniejących wraz z montażem nowych osłon gniazd wtykowych i włączników, - Demontaż istniejących kratek wentylacyjnych, - Remont łazienek: -Rozebranie ścianek działowych, - Demontaż kratek wentylacyjnych, - Skucie płytek ze ścian, - Demontaż istniejącej armatury, - Demontaż istniejących rurociągów wod-kan. 3.4.2. Szczegółowy zakres prac do wykonania przez Wykonawcę opisany jest w: Dla części nr 1: - PFU Dla części nr 2: - PFU Dla części nr 3: - PFU i STWIORB (dotyczy remontu budynku szkoły), z zastrzeżeniem, iż w sytuacji gdy postanowienia umowy określają sposób prowadzenia robót lub odbiorów lub rozliczenia robót w sposób odmienny od STWIORB, wiążące są postanowienia umowy, które stanowią Załączniki nr 1 do SWZ i są integralną część SWZ.
Interne Kennung: RI.271.2.2026.SŻ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2.W związku z tym, że postępowanie prowadzone jest wg przepisów dla dostaw nie obowiązuje art. 95 ust. 1 ustawy Pzp.3.INFORMACJE O ŚRODKACH KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ. 3.1. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). 3.2. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy eZamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa § 12 Regulamin Platformy eZamówienia, a mianowicie: 3.2.1. W celu prawidłowego korzystania z usług Platformy eZamówienia wymagany jest: a) Komputer PC: parametry minimum: Intel Core2 Duo, 2 GB RAM, HD, zainstalowany jeden z poniższych systemów operacyjnych: MS Windows 7 lub nowszy, OSX/Mac OS 10.10, Ubuntu 14.04, zainstalowana jedna z poniższych przeglądarek: Chrome 66.0 lub nowsza, Firefox 59.0 lub nowszy, Safari 11.1 lub nowsza, Edge 14.0 i nowsze, albo b) Tablet/Telefon: parametry minimum: 4 rdzenie procesora, 2GB RAM, Android 6.0 Marshmallow, iOS 10.3, przeglądarka Chrome 61 lub nowa 3.2.2. Dla skorzystania z pełnej funkcjonalności może być konieczne włączenie w przeglądarce obsługi protokołu bezpiecznej transmisji danych SSL, obsługi Java Script oraz cookies; 3.2.3. Specyfikacja połączenia, formatu przesyłanych danych oraz kodowania i oznaczania czasu odbioru danych: a) specyfikacja połączenia – formularze udostępnione są za pomocą protokołu TLS 1.2, b) format danych oraz kodowanie: formularze dostępne są w formacie HTML z kodowaniem UTF8, c) oznaczenia czasu odbioru danych: wszelkie operacje opierają się o czas serwera i dane zapisywane są z dokładnością co do sekundy. 4. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera Rozdział 11. 5.Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1557 ze zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych: .pdf, .docx, zip. (zamawiający dopuszcza także format RAR).6. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera Rozdział 22 SWZ.7.Wykonawca, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, zobowiązany będzie do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5% ceny brutto oferty (z podatkiem VAT) w zakresie każdej części zamówienia.8.Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców.9.Specyfikacja warunków zamówienia wraz z załącznikami dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania, o której mowa w pkt. 1.2 SWZ. 10. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 zamówienia – „Kompleksowe działania w celu poprawy efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Gminie Kornowac – Termomodernizacja Przedszkola Publicznego w Łańcach”,
Beschreibung: „Kompleksowe działania w celu poprawy efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Gminie Kornowac – Termomodernizacja Przedszkola Publicznego w Łańcach”, którego przedmiot zamówienia obejmuje przeprowadzenie termomodernizacji polegającej na zabudowie: - pomp ciepła powietrze-woda; – paneli fotowoltaicznych; - dostawie i montażu inteligentnego systemu zarządzania energią cieplna w obiekcie.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 1
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71210000 Beratungsdienste von Architekten, 71220000 Architekturentwurf, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 45000000 Bauarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45214220 Bau von weiterführenden Schulen, 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 45223200 Bauliche Anlagen, 45223500 Stahlbetonkonstruktionen, 45261000 Errichtung von Dachstühlen sowie Dachdeckarbeiten und zugehörige Arbeiten, 45262000 Spezialbauarbeiten, außer Dachbauten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45312100 Installation von Brandmeldeanlagen, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45340000 Installation von Zäunen, Geländern und Sicherheitseinrichtungen, 45232140 Bau von Fernheizleitungsnetzen, 45410000 Putzarbeiten, 45440000 Anstrich- und Verglasungsarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten
Los: LOT-0003
Titel: Część 2 zamówienia – „– „Kompleksowe działania w celu poprawy efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Gminie Kornowac – Termomodernizacja Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kobyli”
Beschreibung: „Kompleksowe działania w celu poprawy efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Gminie Kornowac – Termomodernizacja Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kobyli”, którego przedmiot zamówienia obejmuje przeprowadzenie termomodernizacji polegającej na zabudowie: - pomp ciepła powietrze-woda; - układów systemu zarządzania energią cieplną w instalacji ogrzewania w budynku; – paneli fotowoltaicznych.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71210000 Beratungsdienste von Architekten, 71220000 Architekturentwurf, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 45000000 Bauarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 45223200 Bauliche Anlagen, 45223500 Stahlbetonkonstruktionen, 45262000 Spezialbauarbeiten, außer Dachbauten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45312100 Installation von Brandmeldeanlagen, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45340000 Installation von Zäunen, Geländern und Sicherheitseinrichtungen, 45232140 Bau von Fernheizleitungsnetzen, 45410000 Putzarbeiten, 45440000 Anstrich- und Verglasungsarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten
Los: LOT-0004
Titel: Część 3 zamówienia – „Kompleksowe działania w celu poprawy efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Gminie Kornowac – Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Pogrzebieniu”
Beschreibung: „Kompleksowe działania w celu poprawy efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Gminie Kornowac – Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Pogrzebieniu”, którego przedmiot zamówienia obejmuje, w szczególności: 1. Przeprowadzenie termomodernizacji polegającej na: - wymianie stolarki okiennej; - modernizacji instalacji centralnego ogrzewania; - wymianie istniejącego oświetlenia na oświetlenie LED; - zabudowie paneli fotowoltaicznych dla zasilania instalacji oświetlenia. 2. Roboty budowlane (stanowiące koszty niekwalifikowane – nie objęte współfinansowaniem) związane z remontem budynku szkoły podstawowej w Pogrzebieniu przeprowadzone na podstawie Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót, w szczególności: - Remont sal lekcyjnych: - Demontaż istniejących drzwi wewnętrznych, - Wykucie otworów pod nadproża, - Poszerzenie otworów drzwiowych, - Rozebranie posadzek z wykładziny, - Rozebranie posadzki z płytek ceramicznych, - Zeskrobanie i zmycie starej farby ze ścian i sufitów, - Rozbiórka istniejących wraz z montażem nowych osłon gniazd wtykowych i włączników, - Demontaż istniejących kratek wentylacyjnych, - Remont łazienek: -Rozebranie ścianek działowych, - Demontaż kratek wentylacyjnych, - Skucie płytek ze ścian, - Demontaż istniejącej armatury, - Demontaż istniejących rurociągów wod-kan.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71210000 Beratungsdienste von Architekten, 71220000 Architekturentwurf, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 45000000 Bauarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 45223200 Bauliche Anlagen, 45262000 Spezialbauarbeiten, außer Dachbauten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45312100 Installation von Brandmeldeanlagen, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45232140 Bau von Fernheizleitungsnetzen, 45410000 Putzarbeiten, 45440000 Anstrich- und Verglasungsarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45317300 Elektroinstallationsarbeiten für Stromverteilungsanlagen, 45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 45432000 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten, Wandverkleidungs- und Tapezierarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45111300 Abbauarbeiten, 45262300 Betonarbeiten, 45421100 Einbau von Türen und Fenstern sowie Zubehör, 45432100 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen