2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS ICT - Desktops
Beschreibung: Welkom op het DAS voor de levering van ICT hardware - Desktops voor Stichting Christelijk Primair Onderwijs Lelystad te Lelystad. Deze publicatie is een voortzetting van de eerder gepubliceerde DAS, maar naar een nieuw platform (Negometrix 4). Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van desktops en toebehoren. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle desktops en toebehoren die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Christelijk Primair Onderwijs Lelystad met 1380 leerlingen en 154 medewerkers.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: DAS ICT - Desktops
Interne Kennung: 1