See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla Gminy Czerwonak: jednostek organizacyjnych oraz gminnych jednostek kultury w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa (sprzedaż) energii elektrycznej dla obiektów wymienionych w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. wynosi: 2 188 845 kWh (zamówienie podstawowe).
Vorherige Bekanntmachung: 696893-2025
Interne Kennung: BZ.271.33.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W toku realizacji zamówienia zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia lub zwiększenia ilości energii elektrycznej w zakresie maksymalnie do +/-20% względem ilości energii podanej w ust. 1 SWZ powyżej: 1) zwiększenie ilości energii nastąpi na zasadzie prawa opcji. Zasady, zakres i sposób skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji zostały opisane w § 1 ust. 5 pkt 1 Projektowych postanowień umowy wg załącznika nr 2 do SWZ, 2) zmniejszenie ilości energii nastąpi na zasadzie, w zakresie i sposobie opisanym w § 1 ust. 5 pkt 2 Projektowych postanowień umowy wg załącznika nr 2 do SWZ.