See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa instrumentów muzycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa instrumentów muzycznych 1) Część 1 - dostawa 3 fortepianów i 12 pianin 2) Część 2 – dostawa fortepianu koncertowego kameralnego
Interne Kennung: SE.26.1.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37311000 Tasteninstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - dostawa fortepianów i pianin
Beschreibung: Część 1 - dostawa 3 fortepianów i 12 pianin
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – dostawa fortepianu koncertowego kameralnego
Beschreibung: Część 2 – dostawa fortepianu koncertowego kameralnego