2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i instalacja oprogramowania wspomagającego analizę obrazów cyfrowych w patomorfologii.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja oprogramowania wspomagającego analizę obrazów cyfrowych w patomorfologii, realizowana w ramach zadania pn.: Stworzenie technologii wspieranych przez AI w diagnostyce medycznej, terapii i badaniach w celu zapewnienia wysokiej jakości opieki zdrowotnej w Euroregionie Pomerania. 2. Miejsce realizacji zamówienia: Zachodniopomorskie Centrum Onkologii przy ul. Strzałowskiej 22 w Szczecinie; Zakład Patomorfologii, budynek nr 8 – Centrum Diagnostyki i Terapii Nowotworów. 3. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzą, wszystkie czynności niezbędne do zapewnienia ZAMAWIAJĄCEMU prawidłowego korzystania z przedmiotu zamówienia, w tym w szczególności transport (jeśli dotyczy), montaż, uruchomienie, ubezpieczenie na koszt WYKONAWCY wszystkich elementów przedmiotu zamówienia od ryzyka przypadkowej utraty, zniszczenia, uszkodzenia, kradzieży do czasu podpisania protokołu odbioru końcowego przedmiotu zamówienia, w tym na czas transportu (jeśli dotyczy). 4. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia: a) dostawa oprogramowania wraz z licencją; licencja terminowa na okres min. 36 miesięcy, b) instalacja i uruchomienie oprogramowania na dedykowanych serwerach ZAMAWIAJĄCEGO, c) szkolenie użytkowników oprogramowania – szkolenie w miejscu, d) gwarancja na okres 36 miesięcy. 5. Kod i nazwa wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 48700000-5 Pakiety oprogramowania użytkowego 48000000-8 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 72268000-1 Usługi dostawy oprogramowania 72263000-6 Usługi wdrażania oprogramowania 6. Zakup przedmiotu zamówienia dofinansowany jest w ramach Programu Współpracy Interreg VI A Meklemburgia - Pomorze Przednie / Brandenburgia / Polska 2021-2027, Projekt nr INT0100008, Priorytet – Aktywizacja transgranicznych potencjałów innowacyjności, Cel szczegółowy – P1_1.1: P1_1.1 Badania i innowacje.
Interne Kennung: PN-3/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja oprogramowania wspomagającego analizę obrazów cyfrowych w patomorfologii,realizowana w ramach zadania pn.: Stworzenie technologii wspieranych przez AI w diagnostyce medycznej, terapii i badaniach w celu zapewnienia wysokiej jakości opieki zdrowotnej w Euroregionie Pomerania. 2. Miejsce realizacji zamówienia: Zachodniopomorskie Centrum Onkologii przy ul. Strzałowskiej 22 w Szczecinie; Zakład Patomorfologii, budynek nr 8 – Centrum Diagnostyki i Terapii Nowotworów. 3. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzą, wszystkie czynności niezbędne do zapewnienia ZAMAWIAJĄCEMU prawidłowego korzystania z przedmiotu zamówienia, w tym w szczególności transport (jeśli dotyczy), montaż, uruchomienie, ubezpieczenie na koszt WYKONAWCY wszystkich elementów przedmiotu zamówienia od ryzyka przypadkowej utraty, zniszczenia, uszkodzenia, kradzieży do czasu podpisania protokołu odbioru końcowego przedmiotu zamówienia, w tym na czas transportu (jeśli dotyczy). 4. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia: a) dostawa oprogramowania wraz z licencją; licencja terminowa na okres min. 36 miesięcy, b) instalacja i uruchomienie oprogramowania na dedykowanych serwerach ZAMAWIAJĄCEGO, c) szkolenie użytkowników oprogramowania – szkolenie w miejscu, d) gwarancja na okres 36 miesięcy. 5. Kod i nazwa wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 48700000-5 Pakiety oprogramowania użytkowego 48000000-8 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 72268000-1 Usługi dostawy oprogramowania 72263000-6 Usługi wdrażania oprogramowania 6. Zakup przedmiotu zamówienia dofinansowany jest w ramach Programu Współpracy Interreg VI A Meklemburgia - Pomorze Przednie / Brandenburgia / Polska 2021-2027, Projekt nr INT0100008, Priorytet – Aktywizacja transgranicznych potencjałów innowacyjności, Cel szczegółowy – P1_1.1: P1_1.1 Badania i innowacje.