See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie nowych systemów medycznych wraz ze szkoleniem pracowników oraz dostawa sprzętu i licencji informatycznych - 6 zadań w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdr
Beschreibung: Zadanie nr 1 Zakup systemu telekonsultacji - licencja, wdrożenie, utrzymanie (1 komplet) Zadanie nr 2 Rozbudowa posiadanego systemu oprogramowania klasy EDR Zadanie nr 3 Zakup oprogramowania integrującego z PUI - licencja wraz z wdrożeniem (1 komplet) Zadanie nr 4 Zakup oprogramowania dla posiadanej zapory sieciowej (1 komplet) Zadanie nr 5 Szkolenia z zakresu podnoszenia świadomości w obszarze cyberbezpieczeństwa (Cyberhigieny) dla kadry kierowniczej oraz pracowników administracji i medycznych (min. 75% pracowników pracujących na systemach informatycznych szpitala) (1 komplet) Zadanie nr 6 Zakup systemu do obsługi leków cytostatycznych – licencja wraz z wdrożeniem (1 komplet) Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.1a-1.6a do „Specyfikacji warunków zamówienia”
Interne Kennung: ZDZ.261.4.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 30237200 Computerzubehör, 80550000 Sicherheitsausbildung, 80510000 Spezialausbildung, 38311100 Elektronische analytische Waagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1-Zakup systemu telekonsultacji - licencja, wdrożenie, utrzymanie (1 komplet)
Beschreibung: Zakup systemu telekonsultacji - licencja, wdrożenie, utrzymanie (1 komplet)
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2-Rozbudowa posiadanego systemu oprogramowania klasy EDR
Beschreibung: Rozbudowa posiadanego systemu oprogramowania klasy EDR
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3-Zakup oprogramowania integrującego z PUI - licencja wraz z wdrożeniem (1 komplet)
Beschreibung: Zakup oprogramowania integrującego z PUI - licencja wraz z wdrożeniem (1 komplet)
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 -Zakup oprogramowania dla posiadanej zapory sieciowej (1 komplet)
Beschreibung: Zakup oprogramowania dla posiadanej zapory sieciowej (1 komplet)
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 -Szkolenia z zakresu podnoszenia świadomości w obszarze cyberbezpieczeństwa (Cyberhigieny) dla kadry kierowniczej oraz pracowników administracji i medycznych (min. 75% pracowników pracujących na systemach informatycznych szpitala) (1 komplet)
Beschreibung: Szkolenia z zakresu podnoszenia świadomości w obszarze cyberbezpieczeństwa (Cyberhigieny) dla kadry kierowniczej oraz pracowników administracji i medycznych (min. 75% pracowników pracujących na systemach informatycznych szpitala) (1 komplet)
Interne Kennung: Zadanie 5
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 -Zakup systemu do obsługi leków cytostatycznych – licencja wraz z wdrożeniem (1 komplet)
Beschreibung: Zakup systemu do obsługi leków cytostatycznych – licencja wraz z wdrożeniem (1 komplet)
Interne Kennung: Zadanie 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 80511000 Ausbildung des Personals, 38311100 Elektronische analytische Waagen