141261-2025 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Doposażenie pracowni zawodowych w ramach realizacji projektu pt. „ Kształcimy dla pracy” oraz "Kariera inżyniera"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDoposażenie pracowni zawodowych w ramach realizacji projektu pt. „ Kształcimy dla pracy” oraz "Kariera inżyniera"
BeschreibungZamówienie obejmuje dostawę wraz z montażem sprzętu komputerowego wraz oprogramowaniem jako wyposażenie pracowni, wraz z wykonaniem niezbędnej infrastruktury. Zamówienie podzielone zostało na następujące części: Część 1 - Dostawa sprzętu komputerowego wraz z instalacją oprogramowania, montażem i uruchomieniem Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem, instalacją oprogramowania, uruchomieniem sprzętu komputerowego w następującej ilości: 1 szt. Komputer przenośny 20 szt. Komputer stacjonarny typu All in One 21 szt. Oprogramowanie biurowe 5 szt. Urządzenie wielofunkcyjne laserowe. Część 2 - Dostawa sprzętu komputerowego wraz z instalacją oprogramowania, montażem i uruchomieniem Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem, instalacją oprogramowania, uruchomieniem sprzętu komputerowego w następującej ilości: 1 szt. Komputer przenośny 20 szt. Komputer stacjonarny typu All in One 21 szt. Oprogramowanie biurowe 5 szt. Urządzenie wielofunkcyjne laserowe. Część 3 - Dostawa sprzętu komputerowego wraz z instalacją oprogramowania, montażem i uruchomieniem Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem, instalacją oprogramowania, uruchomieniem sprzętu komputerowego w następującej ilości: 1 szt. Komputer przenośny 20 szt. Komputer stacjonarny typu All in One 21 szt. Oprogramowanie biurowe 21 szt. Oprogramowanie magazynowe 5 szt. Drukarka laserowa 5 szt. Drukarka kodów kreskowych 5 szt. Czytnik kodów kreskowych. Część 4 - Dostawa sprzętu komputerowego wraz z instalacją oprogramowania, montażem i uruchomieniem Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem, instalacją oprogramowania, uruchomieniem sprzętu komputerowego w następującej ilości: 1 szt. Komputer przenośny 4 szt. Zestaw komputerowy 4 szt. Monitor 5 szt. Oprogramowanie biurowe 5 szt. Oprogramowanie magazynowe 1 szt. Drukarka laserowa 1 szt. Drukarka kodów kreskowych 5 szt. Czytnik kodów kreskowych. Część 5 - Dostawa sprzętu komputerowego wraz z instalacją oprogramowania, montażem i uruchomieniem Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem, instalacją oprogramowania, uruchomieniem sprzętu komputerowego w następującej ilości: 1 szt. Komputer przenośny 20 szt. Komputer stacjonarny typu All in One 21 szt. Oprogramowanie biurowe 5 szt. Urządzenie wielofunkcyjne laserowe 1 szt. Oprogramowanie do ewidencji czasu pracy kierowców Część 6 - Dostawa sprzętu komputerowego wraz z instalacją oprogramowania, montażem i uruchomieniem Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem, instalacją oprogramowania, uruchomieniem sprzętu komputerowego w następującej ilości: 1 szt. Komputer przenośny n 20 szt. Komputer stacjonarny typu All in One 21 szt. Oprogramowanie biurowe 5 szt. Urządzenie wielofunkcyjne laserowe. 1 szt. Ręczny wykrywacz metali 1 szt. Defibrylator treningowy 1 szt. Komputer przenośny Część 7 - Dostawa sprzętu komputerowego wraz z instalacją oprogramowania, montażem i uruchomieniem 5 szt. Zestaw komputerowy 5 szt. Monitor 5 szt. Oprogramowanie biurowe 20 szt. Oprogramowanie do rejestracji i zarządzania obiegiem dokumentów Część 8 - Dostawa sprzętu komputerowego wraz z instalacją oprogramowania, montażem i uruchomieniem 1 szt. Komputer przenośny 20 szt. Komputer stacjonarny typu All in One 21 szt. Oprogramowanie biurowe Część 9 - Dostawa wraz z uruchomieniem makiet 1 szt. Makieta edukacyjna- terminal portu lotniczego 1 szt. Makieta edukacyjna- magazyn wraz z infrastrukturą Część 10 - Dostawa wraz z uruchomieniem symulatorów 1 szt. Symulator do nauki jazdy 1 szt. Symulator wózka widłowego Część 11 - Dostawa wraz z uruchomieniem 1 szt. Bramka do wykrywania metali Część 12 - Dostawa sprzętu komputerowego wraz z instalacją oprogramowania, montażem i uruchomieniem 19 szt. Zestaw komputerowy 19 szt. Monitor 19 szt. Oprogramowanie biurowe 1 szt. Monitor interaktywny 1 szt. Urządzenie wielofunkcyjne laserowe. 1 szt . Switch 1 szt. Serwer plików n 1 szt. UTM Część 13 - Dostawa sprzętu komputerowego wraz z instalacją oprogramowania, montażem i uruchomieniem 1 szt. Urządzenie wielofunkcyjne laserowe
Interne KennungL.Dz.ZSL.261.164.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 34150000 Simulatoren, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72265000 Software-Konfiguration, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 30232100 Drucker und Plotter, 30231300 Bildschirme, 30216130 Strichcodeleser
5. Los
LosLOT-0001
TitelDoposażenie pracowni zawodowych w ramach realizacji projektu pt. „ Kształcimy dla pracy”
BeschreibungCzęść 1 - Dostawa sprzętu komputerowego wraz z instalacją oprogramowania, montażem i uruchomieniem - Pracownia Logistyki sala nr.5 Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem, instalacją oprogramowania, uruchomieniem sprzętu komputerowego w następującej ilości: 1 szt. Komputer przenośny nr.1 20 szt. Komputer stacjonarny typu All in One nr.2 21 szt. Oprogramowanie biurowe nr.5 Zamówienie jest dostawą z montażem konfiguracją i przygotowaniem właściwej infrastruktury niezbędnej do montażu i konfiguracji.
Interne KennungCzęść 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Dostawa sprzętu komputerowego wraz z instalacją oprogramowania, montażem i uruchomieniem - Pracownia Logistyki sala nr.106
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem, instalacją oprogramowania, uruchomieniem sprzętu komputerowego w następującej ilości: 1 szt. Komputer przenośny nr.1 20 szt. Komputer stacjonarny typu All in One nr.2 21 szt. Oprogramowanie biurowe nr.5 5 szt. Urządzenie wielofunkcyjne laserowe. nr.7
Interne KennungCzęść 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30232100 Drucker und Plotter, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
LosLOT-0003
Beschreibungczęść 3 - Dostawa sprzętu komputerowego wraz z instalacją oprogramowania, montażem i uruchomieniem - Pracownia Gospodarki materiałowej sala nr 103. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem, instalacją oprogramowania, uruchomieniem sprzętu komputerowego w następującej ilości: 1 szt. Komputer przenośny nr.1 20 szt. Komputer stacjonarny typu All in One nr.2 21 szt. Oprogramowanie biurowe nr.5 21 szt. Oprogramowanie magazynowe nr 21 5 szt. Drukarka laserowa nr.6 5 szt. Drukarka kodów kreskowych nr.19 5 szt. Czytnik kodów kreskowych. Nr. 20 Zamówienie jest dostawą z montażem konfiguracją i przygotowaniem właściwej infrastruktury niezbędnej do montażu i konfiguracji.
Interne Kennungczęść 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30216130 Strichcodeleser, 30232100 Drucker und Plotter, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
LosLOT-0004
BeschreibungCzęść 4 - Dostawa sprzętu komputerowego wraz z instalacją oprogramowania, montażem i uruchomieniem - Pracownia Gospodarki materiałowej sala nr 202. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem, instalacją oprogramowania, uruchomieniem sprzętu komputerowego w następującej ilości: 1 szt. Komputer przenośny nr.1 4 szt. Zestaw komputerowy nr.3 4 szt. Monitor nr .4 5 szt. Oprogramowanie biurowe nr.5 5 szt. Oprogramowanie magazynowe nr 21 1 szt. Drukarka laserowa nr.6 1 szt. Drukarka kodów kreskowych nr.19 5 szt. Czytnik kodów kreskowych. Nr. 20
Interne Kennungczęść 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30232100 Drucker und Plotter, 30216130 Strichcodeleser, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
LosLOT-0005
BeschreibungCzęść 5 - Dostawa sprzętu komputerowego wraz z instalacją oprogramowania, montażem i uruchomieniem - Pracownia środków transportu sala nr. 101 Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem, instalacją oprogramowania, uruchomieniem sprzętu komputerowego w następującej ilości: 1 szt. Komputer przenośny nr.1 20 szt. Komputer stacjonarny typu All in One nr.2 21 szt. Oprogramowanie biurowe nr.5 5 szt. Urządzenie wielofunkcyjne laserowe. nr.7 1 szt. Oprogramowanie do ewidencji czasu pracy kierowców nr 22
Interne Kennungczęść 5
LosLOT-0006
BeschreibungCzęść 6 - Dostawa sprzętu komputerowego wraz z instalacją oprogramowania, montażem i uruchomieniem - Pracownia eksploatacji środków transportu bliskiego. Sala nr.301 Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem, instalacją oprogramowania, uruchomieniem sprzętu komputerowego w następującej ilości: 1 szt. Komputer przenośny nr.1 20 szt. Komputer stacjonarny typu All in One nr.2 21 szt. Oprogramowanie biurowe nr.5 5 szt. Urządzenie wielofunkcyjne laserowe. nr.7 1 szt. Ręczny wykrywacz metali nr.13 1 szt. Defibrylator treningowy nr 14 1 szt. Komputer przenośny nr.1
Interne Kennungczęść 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 72265000 Software-Konfiguration
LosLOT-0007
BeschreibungCzęść 7 - Dostawa sprzętu komputerowego wraz z instalacją oprogramowania, montażem i uruchomieniem - Pracownia techniki biurowej Sala nr. 110 5 szt. Zestaw komputerowy nr.3 5 szt. Monitor nr.4 5 szt. Oprogramowanie biurowe nr.5 20 szt. Oprogramowanie do rejestracji i zarządzania obiegiem dokumentów. Nr 18.
Interne Kennungczęść 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30231300 Bildschirme, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
LosLOT-0008
BeschreibungCzęść 8 - Dostawa sprzętu komputerowego wraz z instalacją oprogramowania, montażem i uruchomieniem - Pracownia ekonomiczno-rachunkowa Sala nr. 201 1 szt. Komputer przenośny nr.1 20 szt. Komputer stacjonarny typu All in One nr.2 21 szt. Oprogramowanie biurowe nr.5
Interne Kennungczęść 8
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72265000 Software-Konfiguration
LosLOT-0009
BeschreibungCzęść 9 - Dostawa wraz z uruchomieniem makiet Pracownia obsługi portów i terminali. Sala nr.305. Pracownia Gospodarki materiałowej sala nr 202 1 szt. Makieta edukacyjna- terminal portu lotniczego nr.15 1 szt. Makieta edukacyjna- magazyn wraz z infrastrukturą nr.16
Interne Kennungczęść 9
Haupteinstufung (cpv): 34150000 Simulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34150000 Simulatoren
LosLOT-0010
BeschreibungCzęść 10 - Dostawa wraz z uruchomieniem symulatorów Pracownia środków transportu sala nr. 101 Pracownia Gospodarki materiałowej sala nr 202 1 szt. Symulator do nauki jazdy nr.11 1 szt. Symulator wózka widłowego nr.12
Interne Kennungczęść 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
LosLOT-0011
BeschreibungCzęść 11 - Dostawa wraz z uruchomieniem Pracownia obsługi portów i terminali. Sala nr.305. 1 szt. Bramka do wykrywania metali nr.17
Interne Kennungczęść 11
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
LosLOT-0012
TitelDostawa sprzętu komputerowego wraz z instalacją oprogramowania, montażem i uruchomieniem na potrzeby projektu „Kariera Inżyniera”
BeschreibungCzęść 12 - Dostawa sprzętu komputerowego wraz z instalacją oprogramowania, montażem i uruchomieniem -Szkolna pracownia cyberbezpieczeństwa sala nr.104 19 szt. Zestaw komputerowy nr.23 19 szt. Monitor nr.24 19 szt. Oprogramowanie biurowe nr.5 1 szt. Monitor interaktywny nr.25 1 szt. Urządzenie wielofunkcyjne laserowe. nr.26 1 szt . Switch nr.8 1 szt. Serwer plików nr.27 1 szt. UTM nr.28
Interne Kennungczęść 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
LosLOT-0013
BeschreibungCzęść 13 - Dostawa sprzętu komputerowego wraz z instalacją oprogramowania, montażem i uruchomieniem 1 szt. Urządzenie wielofunkcyjne laserowe nr 29
Interne Kennungczęść 13