141335-2026 - Ergebnis
Tschechien – Betrieb von Tunneln – Zajištění servisní a poruchové služby u tunelu Pohůrka a vyjmenovaných zařízení na dálnici D3 a navazujících komunikacích
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění servisní a poruchové služby u tunelu Pohůrka a vyjmenovaných zařízení na dálnici D3 a navazujících komunikacích
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění pokračování servisu, údržby a poruchové služby stavební části, technologického a softwarového vybavení tunelu Pohůrka a zařízení na navazujících úsecích dálnice D3 v km 129,000 – 148,500 a ostatních komunikací, souvisejícího s provozem tunelu.
Interne Kennung01PU-006077
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63712320 Betrieb von Tunneln
5. Los
LosLOT-0001