141416-2025 - Ergebnis
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego na potrzeby Ochotniczej Straży Pożarnej w Gminie Zagórz
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego na potrzeby Ochotniczej Straży Pożarnej w Gminie Zagórz
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednego samochodu ratowniczo-gaśniczego kategorii 2 - uterenowionego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Gminie Zagórz. Pojazd zabudowany i wyposażony musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku Nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 768919-2024
Interne Kennung: IZP.271.30.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001