See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Automatic Wafer Probers
Beschreibung: In combinatie met meetinstrumenten worden de Auto (Frame) Probers gebruikt voor parametrisch testen van afzonderlijke geïntegreerde schakelingen op wafer- of sample-niveau. Het apparaat moet ten minste geschikt zijn voor het testen van micrometerdunne (enkele honderden) tot millimeterdikke samples of wafers met een diameter van 200 mm en 300 mm en voor het aftasten van matrijzen op waferframes (voor 300 mm wafers op dicingframes).
Interne Kennung: JPA2025ID94
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: JPA2025ID94 - 1 Normale waferprobing
Beschreibung: Ontwerp en installatie van Normale automatische Wafer Probers
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: JPA2025ID94 - 2 Waferframe probing
Beschreibung: Ontwerp en installatie van automatische Wafer Probers voor WaferFrame probing
Interne Kennung: 2