2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi polegającej na pełnieniu funkcji Inżyniera Kontraktu dla Projektu pn. Poprawa efektywności energetycznej sześciu budynków Państwowej Straży Pożarnej na terenie woj. Świętokrzyskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na pełnieniu funkcji Inżyniera Kontraktu dla Projektu pn. „Poprawa efektywności energetycznej sześciu budynków Państwowej Straży Pożarnej na terenie woj. świętokrzyskiego” współfinasowanego w ramach Działania FENX.01.01 Efektywność Energetyczna FENX.01.01-IW.01-004/24. W ramach projektu głębokiej termomodernizacji poddanych zostanie 6 obiektów, realizowanych w trybie „zaprojektuj i wybuduj”.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros, 71312000 Beratung im Hochbau, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usługi polegającej na pełnieniu funkcji „Inżyniera Kontraktu” dla Projektu pn. „Poprawa efektywności energetycznej sześciu budynków Państwowej Straży Pożarnej na terenie woj. Świętokrzyskiego.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na pełnieniu funkcji Inżyniera Kontraktu dla Projektu pn. „Poprawa efektywności energetycznej sześciu budynków Państwowej Straży Pożarnej na terenie woj. świętokrzyskiego”. W ramach projektu głębokiej termomodernizacji poddanych zostanie 6 obiektów, realizowanych w trybie „zaprojektuj i wybuduj”.
Interne Kennung: WL.2371.1.2026