See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż ciepła w wodzie gorącej, dostarczanej z sieci ciepłowniczej do węzłów cieplnych nr 0009494 i 0013778 w budynku pływalni przy ul. Sobolowej 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Sprzedaż ciepła w wodzie gorącej, dostarczanej z sieci ciepłowniczej do węzłów cieplnych nr 0009494 i 0013778 w budynku pływalni przy ul. Sobolowej 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do Zaproszenia do negocjacji (Opis przedmiotu zamówienia) oraz w Załączniku nr 3 do Zaproszenia do negocjacji (Postanowienia dotyczące zasad realizacji umowy i fakturowania).
Interne Kennung: DOM-WZP-II.271.18.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001