See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka informačních technologií pro zvýšení kybernetické bezpečnosti
Beschreibung: Část 1 - Komunikační infrastruktura • ID001 Zvýšení komplexní ochrany komunikačního systému MěÚ Předmětem plnění je dodávka HW a SW, včetně jejich implementace do prostředí zadavatele a následného poskytování technické podpory po dobu 5 let, dle technické specifikace zadavatele v příloze č. 7 návrh smlouvy na plnění této části VZ: 2× Next Generation Firewall s příslušenstvím 10× Přístupový AP Wi-Fi s příslušenstvím, včetně kontroleru 2× Páteřní přepínač 48 portový SFP+ s příslušenstvím 2× Páteřní přepínač 48 portový XGT s příslušenstvím 2× Páteřní přepínač 24 portový XGT s příslušenstvím 1x Licence software pro řízení přístupu do sítě založeného na protokolu 802.1x Část 2 - Backup infrastruktura • ID002 – Prohloubení zálohovacího mechanismu pro bezpečné uložení produkčních dat ze zabezpečovaných IS Předmětem plnění je dodávka HW a SW, včetně jejich implementace do prostředí zadavatele a následného poskytování technické podpory po dobu 5 let, dle technické specifikace zadavatele v příloze č. 8 návrh smlouvy na plnění této části VZ: 1× zálohovací server s příslušenstvím 1× pásková knihovna s příslušenstvím 1× datový trezor s příslušenstvím 1× síťové úložiště s příslušenstvím 1× úložiště pro deduplikaci záloh Část 3 – Autentizace a ochrana dat • ID003 – Vícefaktorová autentizace • ID004 – Logmanagement pro komplexní správu logů • ID005 – Sběr a vyhodnocování kybernetických bezpečnostních událostí • ID006 – Ochrana dat před neoprávněnou činností • ID007 – Ochrana před škodlivým kódem • ID008 – Kryptografické prostředky Předmětem plnění je dodávka HW a SW, včetně jejich implementace do prostředí zadavatele a následného poskytování technické podpory po dobu 5 let, dle technické specifikace zadavatele v příloze č. 9 návrh smlouvy na plnění této části VZ: 1 x Software pro autentizaci uživatelů pomocí identifikačních prostředků 1 x Software pro správu identifikačních prostředků a interních a veřejných certifikátů, včetně PKI 1x Licence software PKI 130x Identifikační prostředek 1x Licence software pro sběr a správu logů (systém centrálního logování) 1x Licence software pro sběr a vyhodnocení kybernetických bezpečnostních událostí (SIEM) 1x server pro SIEM, včetně příslušenství 1x Licence software Data Loss Prevention 1x Licence software Endpoint Detection and Response (EDR) 1x Licence SW pro správu privilegovaných účtů koncových zařízení V rámci tohoto zadávacího řízení proto může účastník podat nabídku na část 1 nebo 2 nebo 3 zakázky, případně na více částí nebo na všechny tyto části. V rámci každé části zakázky musí být účastníkem nabídnuto vždy kompletní plnění dané části zakázky, a to v souladu s podmínkami této zadávací dokumentace
Interne Kennung: OICT-8494/2025-MeDO-65562/2025-Pa
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 - Komunikační infrastruktura
Beschreibung: Část 1 - Komunikační infrastruktura - ID001 Zvýšení komplexní ochrany komunikačního systému MěÚ Předmětem plnění je dodávka HW a SW, včetně jejich implementace do prostředí zadavatele a následného poskytování technické podpory po dobu 5 let, dle technické specifikace zadavatele v příloze č. 7 návrh smlouvy na plnění této části VZ: 2× Next Generation Firewall s příslušenstvím 10× Přístupový AP Wi-Fi s příslušenstvím, včetně kontroleru 2× Páteřní přepínač 48 portový SFP+ s příslušenstvím 2× Páteřní přepínač 48 portový XGT s příslušenstvím 2× Páteřní přepínač 24 portový XGT s příslušenstvím 1x Licence software pro řízení přístupu do sítě založeného na protokolu 802.1x
Interne Kennung: část 1
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 72253200 Systemunterstützung, 72263000 Software-Implementierung
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 – Autentizace a ochrana dat
Beschreibung: Část 3 – Autentizace a ochrana dat • ID003 – Vícefaktorová autentizace • ID004 – Logmanagement pro komplexní správu logů • ID005 – Sběr a vyhodnocování kybernetických bezpečnostních událostí • ID006 – Ochrana dat před neoprávněnou činností • ID007 – Ochrana před škodlivým kódem • ID008 – Kryptografické prostředky Předmětem plnění je dodávka HW a SW, včetně jejich implementace do prostředí zadavatele a následného poskytování technické podpory po dobu 5 let, dle technické specifikace zadavatele v příloze č. 9 návrh smlouvy na plnění této části VZ: 1 x Software pro autentizaci uživatelů pomocí identifikačních prostředků 1 x Software pro správu identifikačních prostředků a interních a veřejných certifikátů, včetně PKI 1x Licence software PKI 130x Identifikační prostředek 1x Licence software pro sběr a správu logů (systém centrálního logování) 1x Licence software pro sběr a vyhodnocení kybernetických bezpečnostních událostí (SIEM) 1x server pro SIEM, včetně příslušenství 1x Licence software Data Loss Prevention 1x Licence software Endpoint Detection and Response (EDR) 1x Licence SW pro správu privilegovaných účtů koncových zařízení
Interne Kennung: část 3
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 48761000 Antivirensoftwarepaket, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 48820000 Server
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 - Backup infrastruktura
Beschreibung: Část 2 - Backup infrastruktura • ID002 – Prohloubení zálohovacího mechanismu pro bezpečné uložení produkčních dat ze zabezpečovaných IS Předmětem plnění je dodávka HW a SW, včetně jejich implementace do prostředí zadavatele a následného poskytování technické podpory po dobu 5 let, dle technické specifikace zadavatele v příloze č. 8 návrh smlouvy na plnění této části VZ: 1× zálohovací server s příslušenstvím 1× pásková knihovna s příslušenstvím 1× datový trezor s příslušenstvím 1× síťové úložiště s příslušenstvím 1× úložiště pro deduplikaci záloh
Interne Kennung: část 2
Haupteinstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 72910000 Computer-Backup-Dienste, 72253200 Systemunterstützung, 48822000 Computerserver, 48772000 Komprimierungsdienstprogramme