See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawy taśm przenośnikowych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. ”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 469831-2025
Interne Kennung: PZP/TWD/06425/2025/152/P/JS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19510000 Gummiwaren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa wieloprzekładkowa trudnopalna (T) wraz z wykonaniem połączeń
Interne Kennung: Część nr 1: Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa wieloprzekładkowa trudnopalna (T) wraz z wykonaniem połączeń
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Taśma przenośnikowa tkaninowo- gumowa wieloprzekładkowa trudnozapalna (T) i zwykła (Z)
Interne Kennung: Część nr 2: Taśma przenośnikowa tkaninowo-gumowa wieloprzekładkowa trudnozapalna (T) i zwykła (Z)
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: Taśma przenośnikowa tkaninowo –polichlorowinylowo – kauczukowa trudnopalna, pełnotkana z okładkami z kauczuku nitrylowego wraz z wykonaniem połączeń
Interne Kennung: Część nr 3: Taśma przenośnikowa tkaninowo –polichlorowinylowo – kauczukowa trudnopalna, pełnotkana z okładkami z kauczuku nitrylowego wraz z wykonaniem połączeń
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4: Zgarniacze gumowe trudnopalne
Interne Kennung: Część nr 4: Zgarniacze gumowe trudnopalne