141723-2026 - Wettbewerb
Polen – Büromöbel – Dostawa mebli, wyposażenia medycznego i socjalnego do Wojskowego Instytutu Medycznego – PIB.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa mebli, wyposażenia medycznego i socjalnego do Wojskowego Instytutu Medycznego – PIB.
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli, wyposażenia medycznego i socjalnego do Wojskowego Instytutu Medycznego – PIB. 2.Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia. Za część zamówienia uważa się pojedynczy pakiet. 3.Zamówienie zostało podzielone na 6 pakietów. 4.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz. 5.Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5 do swz.
Interne KennungP/001/2026/SZ/WIM-12/ZP/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel, 39112000 Stühle, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände, 39711130 Kühlschränke, 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen, 35113000 Schutzausrüstung, 39141100 Schränke und Regale, 39132100 Aktenschränke
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1-Meble i wyposażenie socjalno -biurowe
BeschreibungMeble i wyposażenie socjalno -biurowe- Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel, 39112000 Stühle, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände, 39711130 Kühlschränke
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2-Meble medyczne ze stali lub w systemie stelażu aluminiowego z wypełnieniem z płyty laminowanej
BeschreibungMeble medyczne ze stali lub w systemie stelażu aluminiowego z wypełnieniem z płyty laminowanej- Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Haupteinstufung (cpv): 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711130 Kühlschränke
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3-Wyposażenie medyczne
BeschreibungWyposażenie medyczne- Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4-Wyposażenie pracowni RTG
BeschreibungWyposażenie pracowni RTG- Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Haupteinstufung (cpv): 35113000 Schutzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141100 Schränke und Regale
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5-Szafy metalowe ubraniowe, kartotekowe i regały magazynowe
BeschreibungSzafy metalowe ubraniowe, kartotekowe i regały magazynowe- Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Haupteinstufung (cpv): 39132100 Aktenschränke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141100 Schränke und Regale, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6-System podwieszanych parawanów
BeschreibungSystem podwieszanych parawanów - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz