See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Software voor digitale archivering (E-depot)
Beschreibung: De opdracht bedraagt de levering en installatie van een softwaretoepassing (SaaS) voor langetermijnopslag van digitale informatie, inclusief onderhoud en support. Stadsbestuur Menen wenst een e-depot voor het beheer van haar bedrijfsinformatie, dat alle soorten archiefdocumenten doorzoekbaar en terugvindbaar maakt voor interne en externe gebruikers. De toepassing moet webbrowser gebaseerd zijn en zowel vrij beschikbare als raadpleging via persoonlijke toegang mogelijk maken.
Interne Kennung: PPP0ET-2779/6074/2025/1432
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/1432_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (De inschrijvers zijn verplicht om voor elke vereiste optie een offerte in te dienen. - Post 4 [Vereiste optie] Ad hoc migratie van gegevens uit door het bestuur gebruikte toepassingen - Post 5 [Vereiste optie] Bijkomende opleiding - Post 6 [Vereiste optie] Eigen API-koppelingen met toepassingen door het bestuur gebruikt (het bestuur wenst jaarlijks een softwarepakket met het e-depot te koppelen o.a. boekhoudprogramma, besluitvormingssoftware…) - Post 7 [Vereiste optie] Prijs per GB (Gigabyte) voor hot en cold storage indien het basisopslagquotum wordt overschreden - Post 8 [Vereiste optie] Prijs per read/write-actie indien het basisquotum aan read/write acties wordt overschreden Er dient een eenheidsprijs per optie opgegeven te worden)