141745-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten – ND – Rekonstrukce Nové scény Národního divadla a Provozní budovy B č.p. 1435
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelND – Rekonstrukce Nové scény Národního divadla a Provozní budovy B č.p. 1435
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v celkové rekonstrukci Nové scény Národního divadla a Provozní budovy B č.p. 1435 tak, a to v rozsahu uvedeném v projektové dokumentaci, která tvoří přílohu zadávací dokumentace. Více viz ZD.
Interne KennungND – Rekonstrukce Nové scény Národního divadla a Provozní budovy B č.p. 1435
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensNadlimitní veřejná zakázka na stavební práce zadávaná v užším řízení V prvním kole (kvalifikačním) bude vyzván neomezený okruh dodavatelů k podání žádostí o účast. Účastníci, kteří prokáží splnění kvalifikace, budou vyzváni k podání nabídek do druhého kola.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 45212350 Gebäude von besonderer historischer oder architektonischer Bedeutung, 45212300 Bauarbeiten für Kunst- und Kulturgebäude
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 45212300 Bauarbeiten für Kunst- und Kulturgebäude, 45212350 Gebäude von besonderer historischer oder architektonischer Bedeutung