2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa, polegająca na merytorycznym przeprowadzeniu 4 szkoleń 6-dniowych oraz świadczenie usług hotelarsko – restauracyjnych wraz z zapewnieniem sali szkoleniowej na potrzeby realizacji form wsparcia dla uczestników projektu , w podziale na 4 zadania.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: Kompleksowa usługa, polegająca na merytorycznym przeprowadzeniu 4 szkoleń 6-dniowych oraz świadczenie usług hotelarsko – restauracyjnych wraz z zapewnieniem sali szkoleniowej na potrzeby realizacji form wsparcia dla uczestników projektu pn. „Podnoszenie kompetencji kadr systemu, pomocy i integracji społecznej oraz systemu wsparcia rodziny i pieczy zastepczej na potzreby świadczenia uslug spolecznych w społeczności lokalnej”. W podziale na 4 zadania. Zadanie 1 – „Dialog motywujący”; i/lub Zadanie 2 – „ Terapia skoncetrowana na rozwiązaniach” ; i/lub Zadanie 3 – „ Trening zastępowania agresji (TZA)”; i/lub Zadanie 4 – „ Prowadzenie grup wsparcia”; Szkolenia przeznaczone dla kadr zatrudnionych w obszarze pomocy i integracji społecznej oraz systemu wspierania rodziny i pieczy zastępczej. Projekt jest współfinansowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska na lata 2021-2027 z zakresu Osi Priorytetowej 7 Fundusze Europejskie na rzecz rynku pracy i włączenia społecznego na Dolnym Śląsku, Działanie 7.8 Wspieranie włączenia społecznego, Typ 7.8F Podnoszenie kompetencji kadr.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Tryb udzielenia zamówienia – postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r., Prawo zamówień publicznych (Dz.U z 2024, poz. 1320) na usługi o wartości zamówienia przekraczającego progi unijne, o których mowa w art. 3 wskazanej wyżej ustawy. Zamówienie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług o wartości powyżej 750 000 euro zgodnie z art. 359 pkt 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55130000 Sonstige Hotel-Dienstleistungen, 70220000 Dienstleistungen der Vermietung oder Verpachtung von eigenen Nichtwohnimmobilien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 – „Dialog motywujący”;
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: Kompleksowa usługa, polegająca na merytorycznym przeprowadzeniu 4 szkoleń 6-dniowych oraz świadczenie usług hotelarsko – restauracyjnych wraz z zapewnieniem sali szkoleniowej na potrzeby realizacji form wsparcia dla uczestników projektu pn. „Podnoszenie kompetencji kadr systemu, pomocy i integracji społecznej oraz systemu wsparcia rodziny i pieczy zastepczej na potrzeby świadczenia usług społecznych w społeczności lokalnej”. W podziale na 4 zadania. Zadanie 1 – „Dialog motywujący”;
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 55130000 Sonstige Hotel-Dienstleistungen, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 70220000 Dienstleistungen der Vermietung oder Verpachtung von eigenen Nichtwohnimmobilien
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 0
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 – „ Terapia skoncetrowana na rozwiązaniach” ;
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: Kompleksowa usługa, polegająca na merytorycznym przeprowadzeniu 4 szkoleń 6-dniowych oraz świadczenie usług hotelarsko – restauracyjnych wraz z zapewnieniem sali szkoleniowej na potrzeby realizacji form wsparcia dla uczestników projektu pn. „Podnoszenie kompetencji kadr systemu, pomocy i integracji społecznej oraz systemu wsparcia rodziny i pieczy zastepczej na potrzeby świadczenia usług społecznych w społeczności lokalnej”. W podziale na 4 zadania. Zadanie 2 – „ Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach” ;
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 55130000 Sonstige Hotel-Dienstleistungen, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 70220000 Dienstleistungen der Vermietung oder Verpachtung von eigenen Nichtwohnimmobilien
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 – „ Trening zastępowania agresji (TZA)”;
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: Kompleksowa usługa, polegająca na merytorycznym przeprowadzeniu 4 szkoleń 6-dniowych oraz świadczenie usług hotelarsko – restauracyjnych wraz z zapewnieniem sali szkoleniowej na potrzeby realizacji form wsparcia dla uczestników projektu pn. „Podnoszenie kompetencji kadr systemu, pomocy i integracji społecznej oraz systemu wsparcia rodziny i pieczy zastępczej na potrzeby świadczenia usług społecznych w społeczności lokalnej”. W podziale na 4 zadania. Zadanie 3 – „ Trening zastępowania agresji (TZA)”;
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 – „ Prowadzenie grup wsparcia”;
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: Kompleksowa usługa, polegająca na merytorycznym przeprowadzeniu 4 szkoleń 6-dniowych oraz świadczenie usług hotelarsko – restauracyjnych wraz z zapewnieniem sali szkoleniowej na potrzeby realizacji form wsparcia dla uczestników projektu pn. „Podnoszenie kompetencji kadr systemu, pomocy i integracji społecznej oraz systemu wsparcia rodziny i pieczy zastepczej na potrzeby świadczenia usług społecznych w społeczności lokalnej”. W podziale na 4 zadania. Zadanie 4 – „ Prowadzenie grup wsparcia”;