2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Utrzymanie zieleni niskiej na terenie miasta Tychy w 2025 roku” – Zadania nr 1 – 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi obejmujące swym zakresem utrzymanie zieleni niskiej w Tychach w roku 2025, z podziałem na trzy części zwanymi dalej zadaniami. 1. Zadanie nr 1 „Utrzymanie zieleni niskiej w parkach i skwerach na terenie miasta Tychy w 2025 roku.” Zakres obejmuje m.in.: 1) koszenie trawników, 2) wygrabianie liści, 3) utrzymanie i pielęgnacja krzewów starszych (pojedynczych i w grupach), 4) utrzymanie i pielęgnacja żywopłotów, 5) usuwanie krzewów, 6) zasypywanie dołów ziemią. 2. Zadanie nr 2 „Utrzymanie zieleni niskiej na terenach pozaparkowych administrowanych przez TZUK w 2025 roku” Zakres obejmuje m.in.: 1) koszenie trawników, 2) koszenie zarośli, 3) koszenie terenów zarośniętych, zaniedbanych, mocno zanieczyszczonych, 4) wygrabianie liści, 5) utrzymanie i pielęgnacja krzewów starszych (pojedynczych i w grupach), 6) usunięcie krzewów, 7) utrzymanie i pielęgnacja żywopłotów. 3. Zadanie nr 3 „Utrzymanie zieleni niskiej w pasach drogowych dzielnic obrzeżnych- Jaroszowice, Urbanowice, Wygorzele, Cielmice, Wartogłowiec, Zwierzyniec w 2025 roku” Zakres obejmuje m.in.: 1) koszenie trawników w pasach drogowych dróg publicznych. W niniejszym postępowaniu Zamawiający, zgodnie z art. 441 ustawy PZP, przewiduje opcję w ramach każdego zadania. Szczegółowy opis opcji zawiera punkt 3.2 SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 1. dla Zadania nr 1: a) Załączniku nr 1 a do SWZ - kosztorys ofertowy zawierający wykaz i ilości prac związanych z wykonaniem zakresu rzeczowego w ramach zamówienia podstawowego i opcjonalnego, b) Załączniku nr 3 – projektowane postanowienia umowy (PPU) c) Załączniku nr 4 – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) d) wykaz terenów SOPZ zadanie nr 1– wykaz terenów 2. dla Zadania nr 2: a) Załączniku nr 1 b do SWZ - kosztorys ofertowy zawierający wykaz i ilości prac związanych z wykonaniem zakresu rzeczowego w ramach zamówienia podstawowego i opcjonalnego, b) Załączniku nr 3 a – projektowane postanowienia umowy (PPU) c) Załączniku nr 4 a – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) d) wykaz terenów SOPZ zadanie nr 2 – wykaz terenów 3. dla Zadania nr 3: a) Załączniku nr 1 c do SWZ - kosztorys ofertowy zawierający wykaz i ilości prac związanych z wykonaniem zakresu rzeczowego w ramach zamówienia podstawowego i opcjonalnego, b) Załączniku nr 3 b – projektowane postanowienia umowy (PPU) c) Załączniku nr 4 b – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) d) wykaz terenów SOPZ zadanie nr 3 – wykaz terenów
Interne Kennung: DO.261.14.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77342000 Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie zieleni niskiej w parkach i skwerach na terenie miasta Tychy w 2025 roku.
Beschreibung: Zadanie nr 1 „Utrzymanie zieleni niskiej w parkach i skwerach na terenie miasta Tychy w 2025 roku.” Zakres obejmuje m.in.: 1) koszenie trawników, 2) wygrabianie liści, 3) utrzymanie i pielęgnacja krzewów starszych (pojedynczych i w grupach), 4) utrzymanie i pielęgnacja żywopłotów, 5) usuwanie krzewów, 6) zasypywanie dołów ziemią. W niniejszym postępowaniu Zamawiający, zgodnie z art. 441 ustawy PZP, przewiduje opcję w ramach każdego zadania. Szczegółowy opis opcji zawiera punkt 3.2 SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia został określony w: a) Załączniku nr 1 a do SWZ - kosztorys ofertowy zawierający wykaz i ilości prac związanych z wykonaniem zakresu rzeczowego w ramach zamówienia podstawowego i opcjonalnego, b) Załączniku nr 3 – projektowane postanowienia umowy (PPU) c) Załączniku nr 4 – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) d) wykaz terenów SOPZ zadanie nr 1– wykaz terenów
Interne Kennung: DO.261.14.2024 Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie określonym w załącznikach do SWZ, tj. projektowane postanowienia umowy, kosztorysy ofertowe. Warunkiem skorzystania przez zamawiającego z prawa opcji będzie posiadanie w budżecie środków finansowych na realizację usług oraz oświadczenie woli zamawiającego o żądaniu wykonania zamówienia kwalifikowanego przez wykonawcę jako prawo opcji. Szczegółowe warunki prawa opcji zawiera § 17 projektowanych postanowień umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Utrzymanie zieleni niskiej na terenach pozaparkowych administrowanych przez TZUK w 2025 roku
Beschreibung: Zakres obejmuje m.in.: 1) koszenie trawników, 2) koszenie zarośli, 3) koszenie terenów zarośniętych, zaniedbanych, mocno zanieczyszczonych, 4) wygrabianie liści, 5) utrzymanie i pielęgnacja krzewów starszych (pojedynczych i w grupach), 6) usunięcie krzewów, 7) utrzymanie i pielęgnacja żywopłotów. W niniejszym postępowaniu Zamawiający, zgodnie z art. 441 ustawy PZP, przewiduje opcję w ramach każdego zadania. Szczegółowy opis opcji zawiera punkt 3.2 SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: a) Załączniku nr 1 b do SWZ - kosztorys ofertowy zawierający wykaz i ilości prac związanych z wykonaniem zakresu rzeczowego w ramach zamówienia podstawowego i opcjonalnego, b) Załączniku nr 3 a – projektowane postanowienia umowy (PPU) c) Załączniku nr 4 a – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) d) wykaz terenów SOPZ zadanie nr 2 – wykaz terenów
Interne Kennung: DO.261.14.2024 Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Utrzymanie zieleni niskiej w pasach drogowych dzielnic obrzeżnych- Jaroszowice, Urbanowice, Wygorzele, Cielmice, Wartogłowiec, Zwierzyniec w 2025 roku
Beschreibung: Zakres obejmuje m.in.: 1) koszenie trawników w pasach drogowych dróg publicznych. W niniejszym postępowaniu Zamawiający, zgodnie z art. 441 ustawy PZP, przewiduje opcję w ramach każdego zadania. Szczegółowy opis opcji zawiera punkt 3.2 SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: a) Załączniku nr 1 c do SWZ - kosztorys ofertowy zawierający wykaz i ilości prac związanych z wykonaniem zakresu rzeczowego w ramach zamówienia podstawowego i opcjonalnego, b) Załączniku nr 3 b – projektowane postanowienia umowy (PPU) c) Załączniku nr 4 b – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) d) wykaz terenów SOPZ zadanie nr 3 – wykaz terenów
Interne Kennung: DO.261.14.2024 Zadanie nr 3