See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Voor de studies van de technische uitrusting horende bij de uitwerking van het Masterplan Guldensporencollege campus "Engineering, Centrum Leren en Werken, Design & Art School, OKAN" te Kortrijk
Beschreibung: Aanstellen van een studiebureau technieken voor de studies van de technische uitrusting horende bij de uitwerking van het Masterplan Guldensporencollege Campus 'Engineering, Centrum Leren en Werken, Design & Art, OKAN' te Kortrijk
Interne Kennung: DAMAST_2025-04: Aanstellen van een studiebureau technieken
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DAMAST_2025-04: Aanstellen van een studiebureau technieken - 1
Beschreibung: Studiebureau technieken voor de studies van de technische uitrusting horende bij de uitwerking van het Masterplan Guldensporencollege Campus 'Engineering, Centrum Leren en Werken, Design & Art School, Okan'
Interne Kennung: 1