141838-2025 - Ergebnis
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego przy realizacji Zadań w ramach Projektu: „Muzeum Poznania – rozbudowa, konserwacja i udostępnianie najcenniejszych zabytków renesansowych miasta” w ramach Działania FENX.07.01 Infrastruktura kultury i turystyki kulturowej priorytet FENX.07 Kultura Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat i Środowisko 2021 – 2027”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego (dalej: „INI”) w zakresie nadzoru, zarządzania oraz rozliczania Zadań w ramach Projektu „Muzeum Poznania – rozbudowa, konserwacja i udostępnianie najcenniejszych zabytków renesansowych miasta” w ramach Działania FENX.07.01 Infrastruktura kultury i turystyki kulturowej priorytet FENX.07 Kultura Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat i Środowisko 2021 – 2027 zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 14 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy (dalej „PPU”) stanowiącymi Załącznik nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 658705-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71540000 Bauverwaltungsleistungen
5. Los
Los: LOT-0001