See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mobilnej stacji do poboru próbek dwufazowego płynu geotermalnego do celów analizy chemicznej dla WGGiOŚ - DE-dzp.272-353/25
Beschreibung: Dostawa mobilnej stacji do poboru próbek dwufazowego płynu geotermalnego do celów analizy chemicznej dla WGGiOŚ - opis zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt 4.1 SWZ
Interne Kennung: DE-dzp.272-353/25
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 4.1. Dostawa mobilnej stacji do poboru próbek dwufazowego płynu geotermalnego do celów analizy chemicznej dla WGGiOŚ - DE-dzp.272-353/25
Beschreibung: 4.1. Dostawa mobilnej stacji do poboru próbek dwufazowego płynu geotermalnego do celów analizy chemicznej dla WGGiOŚ - opis zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt 4.1 SWZ