14186-2024 - Wettbewerb
Niederlande – Organisation von Messen und Ausstellungen – Dienstverlening rondom het inrichten van tijdelijke huisvesting in geval van pandemische paraatheid en grootschalige vaccinatiecampagnes
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dienstverlening rondom het inrichten van tijdelijke huisvesting in geval van pandemische paraatheid en grootschalige vaccinatiecampagnes
Beschreibung: De aanbesteding wordt onderverdeeld in twee (2) percelen, namelijk: - Perceel 1: inrichting vaccinatielocaties - Perceel 2 ICT, elektra en dataverbindingen Hecht zoekt per perceel één (1) leverancier die hen gedurende de looptijd van de raamovereenkomst kan ontzorgen bij de inrichting van tijdelijke huisvesting voor pandemische paraatheid en overig grootschalige vaccinatiecampagnes. Het is mogelijk om op beide percelen een inschrijving te doen. Het doel is om, wanneer dit nodig is, in de toekomst één of meer multifunctionele locaties voor pandemische paraatheid en grootschalig vaccineren in regio Hollands Midden in gebruik te hebben. Onder een multifunctionele locatie wordt verstaan een sporthal of bedrijfshal tussen de 1250 en 3000 m2 die zowel ingezet kan worden voor pandemische paraatheid als voor grootschalig vaccineren. De inrichting van de ruimtes, met name de cabines, zal ervoor zorgen dat deze voor beide functionaliteiten kunnen worden ingezet. Gezien de onzekerheid van de benodigde inzet is het niet mogelijk de precieze omvang van deze opdracht aan te geven. Wel is op basis van de data van de afgelopen jaren een schatting gemaakt van de kosten uitgaande van een scenario waarin jaarlijks één terugkerende vaccinatiecampagne op twee (2) locaties moet worden uitgevoerd. De jaarlijkse waarde van perceel 1 uitgaande van bovengenoemd scenario is geraamd op €300.000 per jaar exclusief BTW. De waarde van de opdracht van perceel 1 wordt daarom voor de gehele looptijd geraamd op een bedrag van €1.200.000 exclusief BTW. Dit bedrag is indicatief. Inschrijver kan zich hier geen rechten aan ontlenen. De jaarlijkse waarde van perceel 2 uitgaande van bovengenoemd scenario is geraamd op € 100.000 per jaar exclusief BTW. De waarde van de opdracht van perceel 2 wordt daarom voor de gehele looptijd geraamd op een bedrag van €400.000 exclusief BTW. Dit bedrag is indicatief. Inschrijver kan zich hier geen rechten aan ontlenen. De maximale waarde van de gehele looptijd van de overeenkomst wordt gesteld op 200% van de opdrachtwaarde om de opdracht geschikt te maken voor eventuele onvoorziene extra campagnes of uitbraken van grote pandemieën welke op voorhand niet zijn te bepalen en waardoor extreem moet worden opgeschaald.
Interne Kennung: 10106/RvdM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Er is om de volgende redenen gekozen voor het volgen van een openbare procedure voor sociale en ander specifieke diensten: - Het aantal te verwachten Inschrijvers ligt nabij het minimum aantal te selecteren Inschrijvers dat is voorgeschreven bij het toepassen van de niet openbare procedure, waardoor het toepassen van een andere procedure naar verwachting eerder leidt tot hogere dan lagere lasten voor de Inschrijvers en Aanbestedende Dienst; - Omdat het gaat om de dienstverlening rondom het inrichten van tijdelijke huisvesting worden dezelfde technieken toegepast als bij het inrichten van grote beurzen en tentoonstellingen. De CPV code 79956000-0 Diensten voor het organiseren van Beurzen en tentoonstellingen valt onder de zogenoemde SAS-diensten; - De totale kostenraming van de opdracht over de gehele looptijd de drempel van €750.000,- zal overschrijden. Op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31343000 Kabelverbindungen, isoliert, 32561000 Glasfaserverbindungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Inrichting van locaties
Beschreibung: Dit perceel bevat de evenementenbouw zoals beschreven in de huidige situatie in het Beschrijvend document. De jaarlijkse waarde van perceel 1 uitgaande van bovengenoemd scenario is geraamd op €300.000 per jaar exclusief BTW. De waarde van de opdracht van perceel 1 wordt daarom voor de gehele looptijd geraamd op een bedrag van €1.200.000 exclusief BTW. Aan de hierboven genoemde waarde kan Inschrijver geen rechten ontlenen. De maximale waarde van de gehele looptijd van de overeenkomst wordt gesteld op 200% van de opdrachtwaarde om de opdracht geschikt te maken voor eventuele onvoorziene extra campagnes of uitbraken van grote pandemieën welke op voorhand niet zijn te bepalen en waardoor extreem moet worden opgeschaald.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kan voor beide percelen twee (2) keer met ieder één (1) jaar worden verlengd.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: ICT, elektra en dataverbindingen
Beschreibung: Dit perceel bevat de elektra en dataverbindingen, verlichting, en portofoons (inclusief oortjes) zoals beschreven in de huidige situatie in het Beschrijvend document. De jaarlijkse waarde van perceel 2 uitgaande van bovengenoemd scenario is geraamd op € 100.000 per jaar exclusief BTW. De waarde van de opdracht van perceel 2 wordt daarom voor de gehele looptijd geraamd op een bedrag van €400.000 exclusief BTW. Aan de hierboven genoemde waarde kan Inschrijver geen rechten ontlenen. De maximale waarde van de gehele looptijd van de overeenkomst wordt gesteld op 200% van de opdrachtwaarde om de opdracht geschikt te maken voor eventuele onvoorziene extra campagnes of uitbraken van grote pandemieën welke op voorhand niet zijn te bepalen en waardoor extreem moet worden opgeschaald.
Interne Kennung: 2