141946-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Bau von Parkhäusern – Výstavba parkovacího domu Vápenka
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýstavba parkovacího domu Vápenka
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je výstavba samoobslužného veřejného parkovacího domu dle návrhu zhotovitele respektujícího požadavky zadavatele vymezené zadávací dokumentací, včetně jejích příloh. Zakázka je zadávána v režimu „navrhni & postav“, součástí předmětu plnění je tedy rovněž projektování, inženýrské činnosti, zajišťování souhlasů a rozhodnutí, jakož i dokumentace skutečného provedení stavby.
Interne KennungZŘ 1/2025-PHKO
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45213312 Bau von Parkhäusern
5. Los
LosLOT-0001