See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Promocja miasta Lubina podczas współzawodnictwa w najwyższej klasie rozgrywkowej w piłce ręcznej kobiet i mężczyzn
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług promocyjnych miasta Lubin poprzez sport. Promocja poprzez sport jest wykazywana jako jedna z najskuteczniejszych platform komunikowania z rynkiem. Kampania promocyjna ma na celu kreowanie pozytywnego wizerunku miasta. Realizacja zadania w zakresie promocji miasta nastąpi podczas rozgrywek w Plus Lidze piłki ręcznej kobiet i mężczyzn. Zamawiający nie dostrzega innego alternatywnego rozwiązania w powierzeniu tego zadania innemu klubowi sportowemu w tej dyscyplinie, gdyż z miastem kojarzony jest lokalny klub sportowy MKS Zagłębie Lubin S.A. , który bierze udział w rozgrywkach krajowych na najwyższym poziomie. Wykluczenie konkurencji nie jest w tym przypadku wynikiem celowego zawężenia parametrów zamówienia. W związku z powyższym udzielenie zamówienia w/w wykonawcy w trybie z wolnej ręki jest w pełni uzasadnione i wyczerpuje przesłanki zawarte w art. 214 ust. 1 pkt. 1 lit. a.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Promocja miasta Lubina podczas współzawodnictwa w najwyższej klasie rozgrywkowej w piłce ręcznej kobiet i mężczyzn.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie przez MKS Zagłębie Lubin S.A. działań promocyjnych podczas współzawodnictwa w najwyższej klasie rozgrywkowej w piłce ręcznej kobiet i mężczyzn, która odbywać się będzie poprzez rozpowszechnianie, propagowanie, reklamowanie i rozpracowywanie walorów miasta Lubina , jako miasta stwarzającego warunki do rozwoju i upowszechniania sportu, i rekreacji.
Interne Kennung: RCS.ZP.1.2026