See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków do ZOZ Strzyżów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków dla ZOZ Strzyżów w pakietach w zakresie i ilości określonych w załączniku nr 1 „Szczegółowa specyfikacja – formularz asortymentowo-cenowy” w okresie 12 miesięcy od dnia podpisania umowy.
Interne Kennung: ZP.26.27.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1: Leki różne I
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie, że przy realizacji zamówienia będzie miał prawo skorzystać z prawa opcji,które przejawia się tym, że Zamawiający może, w zależności od swoich rzeczywistych potrzeb, zwiększyć wartość zamawianych produktów w ramach poszczególnych asortymentów, nie więcej jednak niż o 30% w ramach każdego z asortymentu przy zachowaniu cen jednostkowych podanych w ofercie. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z w/w prawa opcjinie skorzysta. Korzystając z prawa opcji Zamawiający przewiduje możliwość przedłużenia aneksem okresu realizacji zamówienia w okolicznościach przewidzianych w projekcie umowy. 2.Zamawiający zastrzega sobie prawo zakupu mniejszej ilości przedmiotu zamówienia do 60% niż podana w Formularzu cenowo – ofertowym (60% liczone od zamówienia podstawowego), w przypadku wystąpienia sytuacji trudnej do przewidzenia w chwili zawarcia umowy tj. w przypadku braku zapotrzebowania na przedmioty zamówienia objęte niniejszą umową z uwagi na ilość pacjentów leczonych na oddziałach Zamawiającego. W takim przypadku Wykonawca może żądać wyłącznie wynagrodzenia należnego z tytułu wykonania części umowy. Wykonawcy nie przysługuje z tego tytułu roszczenie odszkodowawcze ani roszczenie oparte na innej podstawie prawnej, na co Wykonawca wyraża zgodę. Zamawiający działa w najlepszej wierze zrealizowania zamówienia w całości. 3. W przypadku niezrealizowania przedmiotu zamówienia w całości strony mogą zgodnie postanowić o przedłużeniu terminu obowiązywania niniejszej umowy do czasu całkowitego zrealizowania łącznej kwoty umowy, nie dłużej jednak niż o 3 miesiące. Przedłużeniem umowy wymaga pisemnego aneksu. Powyższe nie uchybia uprawnieniom Zamawiającego, o których mowa w § 1 ust.4.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2: Leki różne II
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3: Leki różne III
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4: Leki różne IV
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5: Leki różne V
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6: Leki różne VI
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7: Leki różne VII
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8: Leki różne VIII
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9: Leki różne IX
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10: Leki różne X
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11: Leki różne XI
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12: Leki różne XII
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13: Leki różne XIII
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14: Leki różne XIV
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15: Leki różne XV
Interne Kennung: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16: Leki różne XVI
Interne Kennung: Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17: Leki różne XVII
Interne Kennung: Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18: Leki różne XVIII
Interne Kennung: Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19: Leki różne XIX
Interne Kennung: Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20: Leki różne XX
Interne Kennung: Pakiet 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21: Leki różne XXI
Interne Kennung: Pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22: Leki różne XXII
Interne Kennung: Pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23: Leki różne XXIII
Interne Kennung: Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24: Leki różne XXIV
Interne Kennung: Pakiet 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25: Leki różne XXV
Interne Kennung: Pakiet 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26: Leki różne XXVI
Interne Kennung: Pakiet 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27: Leki różne XXVII
Interne Kennung: Pakiet 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28: Leki różne XXVIII
Interne Kennung: Pakiet 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29: Leki różne XXIX
Interne Kennung: Pakiet 29
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31: Leki różne XXXI
Interne Kennung: Pakiet 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32: Leki różne XXXII
Interne Kennung: Pakiet 32