14201-2024 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – „Dostawa odczynników wraz z dzierżawą 3 szt analizatorów parametrów krytycznych”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa odczynników wraz z dzierżawą 3 szt analizatorów parametrów krytycznych”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „DOSTAWA ODCZYNNIKÓW WRAZ Z DZIERŻAWĄ 3 SZT ANALIZATORÓW PARAMETRÓW KRYTYCZNYCH”, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/75/PN/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434520 Blutanalysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001