See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyróżnień honorowych
Beschreibung: dostawa wyróżnień honorowych - zgodnie z OPZ - VII części.
Vorherige Bekanntmachung: 345774-2024
Interne Kennung: 21/2024/Z
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 - składanie ofert w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37800000 Handwerks- und Kunstbedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I część - szable honorowe WP
Beschreibung: zgodnie Opisem Przedmiotu Zamówienia
Interne Kennung: 21/2024/Z1
Los: LOT-0002
Titel: II część - kordziki honorowe SZ RP
Interne Kennung: 21/2024/Z2
Los: LOT-0003
Titel: III część - odznaki honorowe i odznaki tytułów honorowych
Interne Kennung: 21/2024/Z3
Los: LOT-0004
Titel: IV część - buzdygany honorowe i pierścienie generalskie
Interne Kennung: 21/2024/Z4
Los: LOT-0005
Titel: V część - Proporce Przodujące Pododdział WL, SP, WS, MW, ŻW, WOT;
Interne Kennung: 21/2024/Z5
Los: LOT-0006
Titel: VI część - Buńczuk
Interne Kennung: 21/2024/Z6
Los: LOT-0007
Titel: VII część - Sznury Wyróżniające
Interne Kennung: 21/2024/Z7