142043-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Kücheneinrichtungen – Obnova kantýny Olšanská II - opakovaná VZ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelObnova kantýny Olšanská II - opakovaná VZ
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž vybavení kantýny na adrese Olšanská 1951/4, Praha 3 dle technické specifikace Zboží uvedené v Příloze č. 1 Smlouvy a dle projektové dokumentace uvedené v Příloze č. 2 Smlouvy. Součástí předmětu plnění je ekologická likvidace původních zařízení a zaškolení obsluhy.
Interne KennungZSMV-00149/VZ-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45421151 Installation von Einbauküchen, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenMožnost změny doby plnění z důvodu vyšší moci Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy, kdy touto změnou závazku je možnost prodloužení doby plnění v průběhu veřejné zakázky v případě, že vybraný dodavatel nebude schopen dodat předmět smlouvy ve sjednané lhůtě v důsledku mimořádné a objektivně neodvratitelné okolnosti. Podrobnosti ohledně možnosti prodloužení doby plnění a bližší podmínky této změny jsou vymezeny v čl. 3 návrhu smlouvy, který tvoří Přílohu č. 1 ZD. Možnost změny dodavatele Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 a § 222 odst. 10 zákona vyhrazuje možnost změn závazku ze smlouvy, kdy touto změnou závazku je možnost změny dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Zadavatel je oprávněn uzavřít novou Smlouvu na veřejnou zakázku s jiným dodavatelem (resp. účastníkem zadávacího řízení) za níže uvedených podmínek: a) V případě, že dojde k naplnění některé z podmínek pro odstoupení zadavatele od Smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem, je zadavatel oprávněn uzavřít novou Smlouvu s účastníkem zadávacího řízení na veřejnou zakázku, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí (tj. v původním hodnocení veřejné zakázky), pokud takový (nový) dodavatel bude souhlasit, že plnění veřejné zakázky bude poskytovat za podmínek obsažených v jeho nabídce podané v zadávacím řízení na veřejnou zakázku (včetně jeho nabídkové ceny) a v zadávací dokumentaci veřejné zakázky ve smyslu § 28 odst. 1 písm. b) zákona. b) Pokud účastník zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí, odmítne se zadavatelem uzavřít novou Smlouvu a poskytovat tak plnění namísto původně vybraného dodavatele, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka zadávacího řízení, který se umístil jako třetí v pořadí. c) V případě, že v rámci nově uzavřené Smlouvy s novým dodavatelem dojde k naplnění některé z podmínek vyhrazené změny dle tohoto čl. písm. a), je zadavatel oprávněn uzavřít novou Smlouvu s dalším účastníkem zadávacího řízení v pořadí, a to za výše uvedených podmínek dle tohoto čl. písm. a) a písm. b).