142080-2025 - Wettbewerb
Polen – Spezialschuhe – Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania - buty specjalne dla Wojsk Specjalnych (6 rodzajów)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania - buty specjalne dla Wojsk Specjalnych (6 rodzajów)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – buty specjalne dla Wojsk Specjalnych (6 rodzajów)
Interne Kennung33/2025/D
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18832000 Spezialschuhe
5. Los
LosLOT-0001
TitelButy ćwiczebne tropikalne WS
BeschreibungDostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – butów ćwiczebnych tropikalnych WS, w ilości: 1400 par
Interne KennungZadanie 1: Buty ćwiczebne tropikalne WS
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo do 1400 par butów ćwiczebnych tropikalnych WS Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
LosLOT-0002
TitelButy do działań specjalnych w wodzie
BeschreibungDostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – butów do działań specjalnych w wodzie, w ilości: 650 par
Interne KennungZadanie 2: Buty do działań specjalnych w wodzie
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo do 650 par butów do działań specjalnych w wodzie Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
LosLOT-0003
TitelButy ocieplane wodoodporne
BeschreibungDostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – butów ocieplanych wodoodpornych, w ilości: 150 par
Interne KennungZadanie 3: Buty ocieplane wodoodporne
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo do 150 par butów ocieplanych wodoodpornych Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
LosLOT-0004
TitelButy specjalne zimowe WS
BeschreibungDostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – butów specjalnych zimowych WS, w ilości: 1300 par
Interne KennungZadanie 4: Buty specjalne zimowe WS
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo do 1300 par butów specjalnych zimowych Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
LosLOT-0005
TitelButy trackingowe
BeschreibungDostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – butów trackingowych w ilości: 1400 par
Interne KennungZadanie 5: Buty trackingowe
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo do 1400 par butów trackingowych Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
LosLOT-0006
TitelButy sportowe WS
BeschreibungDostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – butów sportowych WS w ilości: 1400 par
Interne KennungZadanie 6: Buty sportowe WS
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo do 1400 par butów sportowych WS Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).