2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bechyně – inženýrské sítě a trafostanice – rekonstrukce a výstavba
Beschreibung: Předmětem VZ je zpracování projektové dokumentace pro vydání povolení vodoprávního úřadu ke zřízení vodního díla a stavebního povolení pro stavbu, zpracování dokumentace pro provádění stavby, zajištění autorského dozoru a zajištění osoby koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi. Předmět plnění VZ je spojen s ochranou utajovaných informací stupně utajení „VYHRAZENÉ“ podle zákona č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací o bezpečnostní způsobilosti, ve znění pozdějších předpisů.
Interne Kennung: 18480/2023-1322
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001