2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż 16 depozytorów kluczy do obiektów Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż 16 depozytorów kluczy do obiektów Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ, któremu Zamawiający nadał klauzulę poufności, bowiem zawarte w nim informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 17361-2026
Interne Kennung: ZP/TINT/68/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51900000 Installation von Lenk- und Steuersystemen, 44521130 Verstärktes Sicherheitsschloss
5. Los
Los: LOT-0001