See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ÚEB/2025 - dodávka kolon a dalšího spotřebního materiálu
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodání kolon a ostatního spotřebního materiálu pro Ústav experimentální botaniky pro naplňování klíčových aktivit projektu, jejichž výčet včetně technické specifikace a požadovaného množství je uveden v příloze č. 4 této Dokumentace, která tvoří současně tabulku pro vyplnění nabídkových cen, přičemž jsou zde uvedeny i technické parametry požadavků Zadavatele, Dodavatel vyplní žlutě označené sloupce. Předmět plnění veřejné zakázky je v souladu s § 35 Zákona rozdělen na čtyři samostatné části, přičemž Dodavatel může podat svou nabídku na kteroukoliv z částí veřejné zakázky, může podat svou nabídku i na všechny části veřejné zakázky.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24900000 Chemische Feinprodukte und verschiedene chemische Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24950000 Chemische Sonderpräparate, 42671100 Laborwerkzeugträger, 44618350 Verschlusskappen aus Kunststoff, 33793000 Glaswaren für Laboratorien
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Spotřební materiál
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodání kolon a ostatního spotřebního materiálu pro Ústav experimentální botaniky pro naplňování klíčových aktivit projektu, jejichž výčet včetně technické specifikace a požadovaného množství je uveden v příloze č. 4 této Dokumentace, která tvoří současně tabulku pro vyplnění nabídkových cen, přičemž jsou zde uvedeny i technické parametry požadavků Zadavatele, Dodavatel vyplní žlutě označené sloupce.
Interne Kennung: 4. část
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44618350 Verschlusskappen aus Kunststoff, 33793000 Glaswaren für Laboratorien
Los: LOT-0003
Titel: Kolony s příslušenstvím
Interne Kennung: 3. část
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24950000 Chemische Sonderpräparate, 42671100 Laborwerkzeugträger
Los: LOT-0002
Titel: Kolony II.
Interne Kennung: 2. část
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24950000 Chemische Sonderpräparate
Los: LOT-0001
Titel: Kolony
Interne Kennung: 1. část