See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa jednorazowych oraz wielorazowych wyrobów medycznych, nici chirurgicznych, materiałów szewnych, materiałów opatrunkowych i obłożeń operacyjnych”
Beschreibung: Dostawa jednorazowych oraz wielorazowych wyrobów medycznych, nici chirurgicznych, materiałów szewnych, materiałów opatrunkowych i obłożeń operacyjnych
Vorherige Bekanntmachung: 750344-2025
Interne Kennung: ZP/45/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4,Zamawiający informuje, iż skraca termin składania ofert do 30 dni ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zentrale Elemente des Verfahrens: nd
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0016
Titel: 200
Beschreibung: jednorazówka
Interne Kennung: 200
Los: LOT-0017
Titel: 208
Interne Kennung: 208
Los: LOT-0018
Titel: 209
Interne Kennung: 209
Los: LOT-0019
Titel: 212
Interne Kennung: 212
Los: LOT-0020
Titel: 213
Interne Kennung: 213
Los: LOT-0021
Titel: 214
Interne Kennung: 214
Los: LOT-0022
Titel: 215
Interne Kennung: 215
Los: LOT-0023
Titel: 216
Interne Kennung: 216
Los: LOT-0024
Titel: 218
Interne Kennung: 218
Los: LOT-0025
Titel: 106
Interne Kennung: 106
Los: LOT-0026
Titel: 66
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0027
Titel: 99
Interne Kennung: 99
Los: LOT-0028
Titel: 198
Interne Kennung: 198