142209-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Reinigungsdienste – Zajištění úklidových služeb v budově Ministerstva dopravy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění úklidových služeb v budově Ministerstva dopravy
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění úklidových služeb v objektu Ministerstva dopravy včetně souvisejících činností, poskytování veškerých nástrojů, dopravy, materiálů, vybavení a dozoru potřebného k jejich zajištění, a to v rozsahu stanoveném touto zadávací dokumentací. Kompletní úklidové služby zahrnují zejména tyto činnosti: - pravidelný úklid, - praní a žehlení utěrek a ručníků, - další úklid na žádost zadavatele nad rámec pravidelného úklidu (úklid po stěhování, odstranění aktuálního znečištění, úklid po haváriích, po plánovaných akcích, úklid v gastroprovozu, úklid v dětské skupině, mytí oken (včetně rámů) atd.) Podrobná specifikace předmětu plnění této veřejné zakázky a konkrétní technické požadavky zadavatele na předmět této veřejné zakázky jsou uvedeny v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: VZ-3-425/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 42968200 Spender im Sanitärbereich
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákon vyhrazuje změnu ceny plnění uvedenou ve smlouvě s vybraným dodavatelem v průběhu plnění předmětu veřejné zakázky: - Změna ceny plnění v případě změny sazby DPH - Změna ceny plnění v případě inflace (Inflační doložka) - Změna ceny v případě změny rozsahu uklízených ploch - Změna dodavatele v případě společné účasti dodavatelů - Změna dodavatele v ostatních případech Podrobnosti vyhrazených změn závazku jsou uvedeny v čl. 10.1 zadávací dokumentace a v návrhu smlouvy.