2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS OIG Touchscreens
Beschreibung: Welkom op het DAS voor Touchscreens voor SPO WIJ de Venen. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze touchscreens ingekocht. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle inzet van touchscreens die nodig zijn voor een organisatie als SPO WIJ de Venen met ca. 3383 leerlingen en ca. 380 medewerkers.
Interne Kennung: T7157
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: DAS OIG Touchscreens
Interne Kennung: 1