142287-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen – Organizacja oraz obsługa logistyczna wizyty studyjnej delegacji z Małopolski w Danii w drugim kwartale 2026 roku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOrganizacja oraz obsługa logistyczna wizyty studyjnej delegacji z Małopolski w Danii w drugim kwartale 2026 roku
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja oraz obsługa logistyczna wizyty studyjnej delegacji z Małopolski w Danii w drugim kwartale 2026 roku. 2. W ramach zamówienia Wykonawca zapewni: a) Opracowanie programu wizyty studyjnej. b) Organizację podróży uczestników wizyty studyjnej z Małopolski, w tym zapewnienie biletów lotniczych dla minimum 10 a maksymalnie 25 osób (Kraków-Kopenhaga, Kopenhaga-Kraków) w drugim kwartale 2026 roku. c) Nocleg i wyżywienie dla minimum 10 a maksymalnie 25 osób w Kopenhadze. d) Realizację wizyty. e) Ubezpieczenie uczestników wizyty. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowi załącznik nr 1D do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik nr 1 do umowy w sprawie zamówienia publicznego. 4. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). 5. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 6. Przedmiot zamówienia jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, w tym: ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności, inwestycja A3.1.1 Wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie - numer umowy o objęcie wsparciem KPO/22/LLL/U/0002, projekt pn. „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych”. 7. Wartość zamówienia netto (bez podatku od towarów i usług) wynosi: 239 416,67 zł. 8. Zamówienie należy wykonać w terminie do 2 miesięcy od daty zawarcia umowy, z zastrzeżeniem iż nie później niż do 30 czerwca 2026 r.
Interne KennungEK-IX.272.4.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensTermin składania ofert został skrócony na podstawie przesłanki wynikającej z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp zgodnie z którą, Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż 35 dni (wynikające z art. 138 ust. 1 ustawy Pzp), jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen
5. Los
LosLOT-0001