2. Verfahren
Verfahren
Titel: NIS 2 programma OCW brede Retainer overeenkomst
Beschreibung: De Staat der Nederlanden nodigt u als potentiële Inschrijver uit om in te schrijven voor de Europese Aanbesteding NIS 2 programma OCW brede Retainer overeenkomst. Het doel is het afsluiten van een dienstverleningsovereenkomst met één geselecteerde leverancier die na gunning (medio april 2026) in het geval van een (ernstig) IB- incident, bij kan springen en OCW kan ondersteunen met specialistische kennis. In jargon heet dit een Retainer overeenkomst. De geraamde omvang van de opdracht is door de Aanbestedende dienst vastgelegd in het inkoopstartformulier. De totale geschatte opdrachtwaarde voor 6,5 jaar bedraagt € 600.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: OCW-EAS-DH-IUCN25090012
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Staat der Nederlanden nodigt u als potentiële Inschrijver uit om in te schrijven voor de Europese Aanbesteding NIS 2 programma OCW brede Retainer overeenkomst. Het doel is het afsluiten van een dienstverleningsovereenkomst met één geselecteerde leverancier die na gunning (medio april 2026) in het geval van een (ernstig) IB- incident, bij kan springen en OCW kan ondersteunen met specialistische kennis. In jargon heet dit een Retainer overeenkomst. De geraamde omvang van de opdracht is door de Aanbestedende dienst vastgelegd in het inkoopstartformulier. De totale geschatte opdrachtwaarde voor 6,5 jaar bedraagt € 600.000,- exclusief btw
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -