142381-2025 - Ergebnis
Belgien – Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte – Aankoop toestellen en toebehoren voor CPAP therapie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop toestellen en toebehoren voor CPAP therapie
Beschreibung: Deze opdracht betreft de levering van toestellen, toebehoren en maskers voor de behandeling van patiënten met slaapapneusyndroom door middel van CPAP-therapie. Dit omvat de levering van: APAP en CPAP-toestellen, luchtbevochtigers, filters, tubing, maskers..... Tevens verwachten we van de leveranciers een voorstel voor telemonitoring. De opdracht wordt afgesloten voor de periode van 1 jaar en kan daarna nog 3 keer verlengd worden. De verlenging gebeurt op uitdrukkelijk verzoek van de opdrachtgever. BELANGRIJK: Indien de Apneu Conventie van het RIZIV "Obstructief slaapapneusyndroom: tegemoetkoming in de kosten van een thuisbehandeling met een nCPAP-toestel' na gunning van de opdracht zou wijzigen, behoudt het bestuur zich het recht voor de opdracht vroegtijdig te beëindigen en over te stappen op een huurformule bij de gegunde firma indien de wijziging een impact heeft op de raamovereenkomst. De opdracht is niet ingedeeld in percelen. Het AZ Oudenaarde huurt momenteel toestellen en heeft op heden ongeveer 1100 patiënten die een CPAP toestel hebben. Jaarlijks komen er een 100-tal nieuwe patiënten bij. De scope van de opdracht is zowel het leveren van nieuwe toestellen aan de huidige patiënten als het leveren van nieuwe toestellen aan de nieuwe patiënten. In het jaar 2025 dienen derhalve zo een 1.200 toestellen inclusief toebehoren geleverd te worden. In de daaropvolgende jaren dienen enkel toestellen geleverd te worden voor de nieuwe patiënten. De firma dient het opdrachtgevend bestuur te ondersteunen bij het overzetten van de huidige patiënten.
Interne Kennung: PPP1P1-47/5059/GAZO/2024/M2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Toestellen en toebehoren voor CPAP therapie
Beschreibung: Toestellen en toebehoren voor CPAP therapie
Interne Kennung: GAZO/2024/M2_1