142400-2025 - Wettbewerb
Belgien – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Raamovereenkomst groenaanleg en -onderhoud
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst groenaanleg en -onderhoud
Beschreibung: Raamovereenkomst groenaanleg en -onderhoud
Interne Kennung: PPP0FJ-217/5022/2024/217
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Raamovereenkomst perceel 1 - Onderhoud
Beschreibung: Raamovereenkomst perceel 1 - Onderhoud
Interne Kennung: 2024/217_1
Los: LOT-0002
Titel: Raamovereenkomst Perceel 2- Aanplantingen, groenaanleg, borders en afsluitingen
Beschreibung: Raamovereenkomst Perceel 2- Aanplantingen, groenaanleg, borders en afsluitingen
Interne Kennung: 2024/217_2
Los: LOT-0003
Titel: Raamovereenkomst Perceel 3- Speeltoestellen en meubilair
Beschreibung: Raamovereenkomst Perceel 3- Speeltoestellen en meubilair
Interne Kennung: 2024/217_3