2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst aanschaf bedrijfswagens gemeente Oldenzaal
Beschreibung: De gemeente Oldenzaal wenst een raamovereenkomst af te sluiten voor de aanschaf van bedrijfswagens. Deze aanbesteding is niet gesplitst in percelen, maar er zijn wel verschillende soorten bedrijfswagens die worden uitgevraagd. Het betreft 3 elektrische en 3 diesel bedrijfswagens.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34136000 Lieferwagen, 34136100 Leichtlastwagen
5. Los
Los: LOT-0000