142427-2026 - Ergebnis
Polen – Bau von Fahrradwegen – Budowa sieci tras rowerowych Pomorza Zachodniego – Trasa Blue Velo etap III (odc. Chwarszczany – granica województwa)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa sieci tras rowerowych Pomorza Zachodniego – Trasa Blue Velo etap III (odc. Chwarszczany – granica województwa)
Beschreibung1. Zakres zadania obejmuje budowę i oznakowanie tras rowerowych tras rowerowych w gminie Boleszkowice i gminie Dębno. Do wykonania jest odcinek inwestycyjny (m. Kaleńsko) wzdłuż drogi powiatowej nr 2142Z o dł. 2,16 km. Równocześnie zostaną oznakowane odcinki tras rowerowych w gminie Boleszkowice (na odcinku Chwarszczany – granica województwa) oraz w m. Dębno. Całkowita długość odcinków do oznakowania to ok 13,6 km. 2. Zakres robót budowlanych obejmuje: 1) usunięcie drzew i krzewów, 2) zdjęcie warstwy humusu, 3) rozbiórkę nawierzchni, 4) wykonanie robót ziemnych – wykopów i nasypów, 5) wykonanie projektowanej konstrukcji ścieżki rowerowej, 6) ustawienie urządzeń zabezpieczający ruch, 7) wykonanie oznakowania poziomego i pionowego. 3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Dokumentacji Projektowej, SST, Rozdziale C SWZ i Wycenionych Przedmiarach Robót. 4. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień podobnych tj. zamówień z wolnej ręki, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy – Prawo zamówień publicznych. 1) Wartość robót ustala się w wysokości do kwoty 274 000,00 złotych netto, o zakresie zgodnym z przedmiotem zamówienia podstawowego, polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlanych. 2) Podstawą ustalenia warunków realizacji zamówienia podobnego jest umowa podstawowa oraz przeprowadzone z Wykonawcą negocjacje. 5. Na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę(ów) na podstawie stosunku pracy wszystkich osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności, w zakresie realizacji zamówienia, tj.: roboty przygotowawcze, roboty ziemne, wykonanie konstrukcji nawierzchni ścieżki rowerowej, roboty wykończeniowe, montowanie urządzeń bezpieczeństwa ruchu, wykonanie oznakowania pionowego i poziomego. 6. Uprawnienia Zamawiającego w zakresie sposobu weryfikacji i kontroli wypełniania obowiązku, o którym mowa w pkt 6, określone zostały w § 5 ust. 3 pkt 9) i § 9 ust. 7 projektu umowy.
Vorherige Bekanntmachung699536-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233162 Bau von Fahrradwegen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233221 Straßenmarkierungsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1184079 2. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę, zawierającą jedną, jednoznacznie opisaną propozycję. 3. Oferta musi obejmować całość zamówienia. 4. Oferta powinna być sporządzona w języku polskim, z zachowaniem formy elektronicznej pod rygorem nieważności i opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 5. Wykonawca składając ofertę zobowiązany jest załączyć na Platformie następujące dokumenty: 1) formularz oferty, według wzoru stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ; 2) wycenione przedmiary robót, według wzoru stanowiącego załącznik nr 8 – 8.2 do SWZ; 3) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru, w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu (odpowiednio: Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby) jest umocowana do jego reprezentowania; Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia ww. dokumentów, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca podał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów; 4) pełnomocnictwa lub inne dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania (odpowiednio: Wykonawcy, podmiotu udostępniającego zasoby, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia), jeżeli w imieniu (odpowiednio: Wykonawcy, podmiotu udostępniającego zasoby, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia) działa osoba, której umocowanie do reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w ppkt 3); 5) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia (wg wzoru stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ). Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby może być zastąpione innym podmiotowym środkiem dowodowym potwierdzającym, że Wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tego podmiotu. Uwaga! Ww. oświadczenie należy złożyć tylko wtedy, gdy Wykonawca polega na zdolnościach podmiotu udostępniającego zasoby. 6) oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia wskazujące, które roboty budowlane wykonają poszczególni Wykonawcy, wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ. Uwaga! Ww. oświadczenie należy złożyć w przypadku wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia. 6. Oświadczenie oraz podmiotowe środki dowodowe, które należy złożyć na wezwanie, o którym mowa w art. 126 ust. 1 ustawy: 1) oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału w postepowaniu, złożone na formularzu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia, sporządzone zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016, str. 16), zwane dalej "jednolitym dokumentem", stanowiące załącznik nr 4 do SWZ; 2) informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: a) art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy, b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego, sporządzoną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 3) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru, w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu (odpowiednio: Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby) jest umocowana do jego reprezentowania; Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia ww. dokumentów, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca podał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów; 4) oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j. Dz.U. 2024.1616 ze zm.), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej (wg wzoru stanowiącego załącznik nr 5 do SWZ); 5) informację z Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych, w zakresie art. 108 ust. 2 ustawy, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do tego rejestru, sporządzoną nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem; 6) oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w: 1) art. 108 ust 1 pkt 3 ustawy, 2) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego, 3) art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, dotyczących zawarcia z innymi Wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji, 4) art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy (wg wzoru stanowiącego załącznik nr 6 do SWZ); 7. Sposób złożenia podmiotowych środków dowodowych przez Wykonawców mających siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej wskazany jest w Dziale IX SWZ 8. Warunki zmian umowy zawarto w § 19 Projektu umowy. 9.Warunki waloryzacji wynagrodzenia zawarto w § 20 Projektu umowy.
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy